Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Diva vai Diva Luxx

Kurā salonā kvalitatīvākie un profesonalākie meistari? (manikirs, pedikirs, frizieres) Dalamies ar pieredzi....

KLIENTS

Ļoti patik BOGEMA tagat ari stura Matera un Svetes

pirms 5 gadiem, 2014.02.25 12:46

manikīre

atkal sākam sevi slavināt! Nāciet pie manis, es esmu vissvissvissslabākā. Sniedzu visa veida pakalpojumus. Arī priekšādiņas gludināšanu.

pirms 5 gadiem, 2014.02.25 16:14

sportiste

Man patīk solārijs Diva Luks, bet cena padārga.

pirms 5 gadiem, 2014.02.26 08:22

bagira

Protams Valdekas bagira ir vislabākais salons!

pirms 5 gadiem, 2014.02.26 12:38

katja

tas ir viss sudigakais

pirms 5 gadiem, 2014.03.20 20:14

marta

Mēs esam ļoti dažādas. Kas vienam foršš, citam liekas mesls. Salons pats par sevi neko nenosaka. Salons ir tikai telpas. Svarīgs ir meistars. Vienkārši meklēt vajag un atrast savus meistarus, dakterus... utt. un pie tiem tad arī turēties.

pirms 5 gadiem, 2014.02.26 14:14

žagata

Diva lux - ļoti nelaipna un neprofesionāla attieksme, meistares nereti stāv kā žagatas ap administratori un klačojas un klients ienākot salonā Jūtas vainīgs, jo ir iztraucējis !!!

pirms 5 gadiem, 2014.02.26 15:11

pupsy

ja, es piekritu, abos salonos tā notiek - visi meistari stāv pie administratores un klačojas un ja ienāk klients - visi blenž kā žurkas uz nabaga cilvēku, gribas iet prom!

pirms 5 gadiem, 2014.02.27 08:57

K.Lady

Un Divā ir tieši tas pats, tiem saloniem labāk ar likumu iet :)

pirms 5 gadiem, 2014.03.21 13:54

bez temata

Diva Lux apmeklēju vismaz reizi nedēļā (solārijs). Nekad tā nav bijis, ka man ienākot nepievērstu uzmanību. Ja arī meistares klačojas ar administratori, tad tas tiek uzreiz pārtraukts, lai mani laipni apkalpotu.

pirms 5 gadiem, 2014.03.23 20:49

Anna

Biju salonā Diva lux, briesmīgi nogrieza matus , itkā nogrieza pa gabaliem, nepatika apkalpošana, pati meistare łoti nelaipni attiecas pret klientiem!

pirms 3 mēnešiem, 2019.11.24 22:34

JJ

Kur atrodas šie divi saloni? Agrāk Dīva bija Rafā uz stūra, tagad to sauc Prestižs. Krāsoju vairākas reizes balayage tehnikā, bet meistare ar katru reizi arvien vairāk sāka halturēt! Vairāk tur neeju!

pirms dienas, 2020.02.19 18:18

Pievieno komentāru