Aiztur iespējamo narkotirgoni 2

Aizvadītās nedēļas nogalē, naktī uz sestdienu Alunāna parkā Jelgavas policijas darbinieki patrulēšanas laikā aizturēja un nogādāja policijas pārvaldē 1988.gadā dzimušu vīrieti uz aizdomu pamata par narkotisko vielu tirdzniecību.

Pārmeklējot aizturēto, tika izņemti deviņi maisiņi ar gaišas krāsas pulverveida vielu - metamfetamīnu 10 gramu kopsvarā. Vēl pie jaunieša atrasts maisiņš ar septiņiem gramiem marihuānas un 27 tabletes, kas pielīdzināmas Ecstasy, elektroniskie svari un nauda - aptuveni 500 latu. Aizturētā persona ir agrāk tiesāta, un šobrīd tai piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.Sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.¹ panta 1.daļas par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai neatļautu realizēšanu. Par šādu nodarījumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz desmit gadiem ar vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem. Turpinās lietas izmeklēšana.Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece pavēstīja, ka šā gada pirmajos astoņos mēnešos Jelgavā sākti 53 kriminālprocesi saistībā ar likumpārkāpumiem, kas saistīti ar nelikumīgu narkotisko un psihotropo vielu apriti. Lielākajā daļā lietu pirmstiesas izmeklēšana šobrīd jau ir pabeigta.Jelgavas Kriminālpolicijas biroja priekšnieka pienākumu izpildītājs Uldis Markus «Ziņas» informēja, ka Jelgavā narkotiku apkarotāji visbiežāk sastopas ar amfetamīnu un Ecstasy. Tomēr narkotisko vielu tirgošana skolās un to tuvumā mūsu pilsētā nenotiekot.«Skolu uzraudzība mums ir prioritāte,» uzsvēra U.Markus. «Sadarbojamies ar Pašvaldības policiju un Sociālo lietu pārvaldi un mazākās nepieciešamības gadījumā vienmēr esam gatavi reaģēt. Izplatītāka ir narkotisko vielu tirdzniecība dzīvokļos un mājās. Mums narkotiku apkarošana ir augstā līmenī, un narkotirgoņi to zina, tāpēc neriskē staigāt pa ielām ar narkotiku pilnām kabatām.»

Pievieno komentāru

Komentāri 2

uu

pašiem policistiem pilni seifi ar atņemtām narkotikām , kad vajag tad arī paši paļidz tikt no lomkām arā pašiem aizturētajiem , bet ja vajag noķert tad arī ieliek kabatā šo narkotisko vielu , lai pierādītu , kad ir noķēriuši narkodīleru .

pirms 13 gadiem, 2007.10.29 13:02

dana

smiekli nak...pasi izplata un pectam ar lielu sasutumu ker roka!!!

pirms 14 gadiem, 2007.09.26 02:03

Citas ziņas