Aiztur organizētu autozagļu grupu 1

Valsts Policijas Jelgavas pārvaldes darbinieki aizturējuši trīs personas, kuras tur aizdomās par vairāk nekā desmit automašīnu zādzībām, un likumsargi turpina noskaidrot, vai uz viņu sirdsapziņas nav vēl citi noziegumi.

Kā skaidro Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece, kopš janvāra likumsargi saņēmuši daudzu jelgavnieku iesniegumus par transporta līdzekļu zādzībām.Spēkrati pēc tam atrasti sadedzināti rajona lauku teritorijās. Savukārt, kā «Ziņas» rakstīja pagājušajā nedēļā, no Asteru ielas nozagtais «Opel Cadett Caravan» sadedzināts tepat pilsētā - Dambja ielā.

«Izmantojot operatīvo informāciju, policisti 16. un 17. maijā aizturēja divas 1988. un vienu 1990. gadā dzimušu personu, ko tur aizdomās par automašīnu zādzībām. Pašlaik atklāts vairāk nekā desmit epizožu, taču pirmstiesas izmeklēšana vēl turpinās,» piebilda I.Sietniece.

Aizturētie, kas ir agrāk tiesāti, visos gadījumos rīkojušies līdzīgi - iekļuvuši automašīnās, uzlaužot slēdzenes, bet pēc tam nozagto transporta līdzekli aizdedzinājuši.Šobrīd tiek noskaidrots, vai šādas rīcības iemesls bijis salonā atrodošos mantu ieguve. Lielākoties aizdomās turētie izvēlējušies «Volkswagen», «Audi» un VAZ markas automašīnas, turklāt ne tās jaunākās - lietās figurē laikā no 1979. līdz 1986.gadam ražotas automašīnas.Policija sākusi kriminālprocesu, bet trim aizturētajiem tiesa piemērojusi drošības līdzekli - apcietinājumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

droši vien biezo papuču puisīšu izklaide! atskaldīt tādus!

pirms 14 gadiem, 2007.05.23 13:59

Citas ziņas