Avārijā cieš trīs cilvēki

Aizvadītajā nedēļas nogalē Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē reģistrēti 50 izsaukumi, tajā skaitā astoņas zādzības, trīs gadījumi ar vieglu miesas bojājumu nodarīšanu un četri tīšas mantas iznīcināšanas gadījumi, informē pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

29.jūlijā pulksten 13.40 Jelgavas rajona Cenu pagastā, autoceļa Rīga - Jelgava - Lietuvas robeža 41.kilometrā 1974.gadā dzimis vīrietis, alkohola reibumā vadot automašīnu «Renault Megane», izbrauca uz galvenā ceļa un izraisīja sadursmi ar «Audi 80». Negadījumā dažādas traumas guvuši trīs cilvēki.

28.jūlijā pulksten 20.30 Jelgavas rajona Valgundes pagastā autoceļa P99 Jelgava - Kalnciems 18.kilometrā 1965.gadā dzimis vīrietis netika galā ar automašīnas «Mazda Xedos» vadību un iebrauca grāvī. Negadījumā cietušo nav.

28.jūlijā pulksten 17.44 Jelgavas rajona Glūdas pagasta «Zemgalē» Upes ielā dega saimniecības ēkas jumts un pirts. Iespējamais ugunsnelaimes iemesls - bojāts dūmvads.

28.jūlijā pulksten 7 policijā vērsās kāds vīrietis, kurš ziņoja, ka 26.jūlija rītā aizdevis mazpazīstamam vīrietim savu velosipēdu, taču nav saņēmis to atpakaļ.

28.jūlijā ap pulksten 6 Jelgavā no nama pagalma Mātera ielā nozagta automašīna VAZ - 2101, kas vēlāk, iebraukta grāvī, atrasta Cenu pagasta Brankās.

Šajā pašā rītā pulksten 4.45 Jelgavas rajona Cenu pagasta Brankās pagaidām nenoskaidrots autovadītājs ar automašīnu VAZ iebrauca grāvī un aizgāja no notikuma vietas. Policija noskaidro autovadītāja personību.

27.jūlijā pulksten 14.50 Jelgavā, Rūpniecības un Filozofu ielas krustojumā 1973.gadā dzimusi vadītāja, ar automašīnu «Opel Zafira» izbraucot uz galvenā ceļa, izraisīja sadursmi ar BMW. Negadījumā cilvēki nav cietuši.

29.jūlijā pulksten 22.39 Jelgavā, Viestura ielā aizdedzies automašīnas «Chrysler Town Country» priekšējais panelis. Iespējamais negadījuma iemesls - elektroinstalācijas īssavienojums.

Laikā no 28.jūlija pulksten 23.59 līdz 29.jūlija pulksten 8.28 Jelgavā, Akadēmijas ielā automašīnai «Mitsubishi Space Runner» izsists pakaļējais logs un no tās nozagta digitālā fotokamera. Sākts kriminālprocess.

Pievieno komentāru

Citas ziņas