Baltijas valstu premjerministri piedalīsies enerģētikas forumā

Rīga, 5.jūn. Baltijas valstu premjerministri šā gada 12.jūnijā piedalīsies Baltijas reģionālajā enerģētikas forumā Rīgā, informēja Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā.

Pēc Ministru prezidenta Aigara Kalvīša (TP) uzaicinājuma forumā piedalīsies Lietuvas premjerministrs Ģedimins Ķirķils, Igaunijas premjerministrs Andruss Ansips un Eiropas Savienības enerģētikas komisārs Andris Piebalgs.

Baltijas valstu premjerministri, enerģētikas komisārs un ASV vēstnieks Eiropas Savienībā Boidens Grejs uzstāsies foruma pirmajā darba sesijā un runās par Baltijas valstu enerģētikas sektora stratēģisko attīstību.

Pēc darba sesijas plkst.11.15 foruma Preses centrā, kas būs izvietots Rīgas Latviešu biedrības nama 3.stāvā, notiks Kalvīša, Ķirķila, Ansipa, Piebalga un Greja kopīga preses konference.

Šā gada 11.jūnijā Kalvītim paredzētas tikšanās ar Lietuvas un Igaunijas premjerministriem, lai pārrunātu Baltijas valstu viedokļus par enerģētikas apgādes risinājumiem reģionā. Enerģētika ir viens no svarīgākajiem un aktuālākajiem Baltijas valstu un Eiropas Savienības dienaskārtības jautājumiem.

12.jūnijā Kalvītis rīkos oficiālu pieņemšanu Baltijas reģionālā enerģētikas foruma dalībniekiem.

Pievieno komentāru

Citas ziņas