Cīņa pret «krutkām» turpinās 1

Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece informē, ka kopš šā gada jūlija policijas darbinieki Jelgavas pilsētā un rajonā sastādījuši 88 administratīvo pārkāpumu protokolus saistībā ar nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju, iegādāšanos, glabāšanu, pārvietošanu. Sākti 16 kriminālprocesi.

Šonedēļ tika veikta kratīšana vienā no dzīvokļiem Katoļu ielā, kur izņemtas divas 1,5 litru tilpuma plastmasas pudeles, kurās bija pildīts šķidrums ar alkoholam raksturīgu smaku, kā arī viena mazāka tilpuma stikla pudele. Atsavinātais šķidrums nosūtīts ekspertīzei. Par notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.¹ panta 1.daļas par nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju. Par šādu nodarījumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar arestu vai ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu līdz piecdesmit minimālajām mēnešalgām.Kriminālprocesa ietvaros 1959.gadā dzimušai sievietei piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.Policija joprojām aicina arī iedzīvotājus būt aktīviem un ziņot par nelegālā alkohola tirdzniecības vietām, zvanot pa uzticības tālruni 3004233.Vietā atgādināt, ka, saskaņā ar Administratīvo pārkāpumu kodeksa 170.1.panta labojumiem, administratīvā atbildība paredzēta arī par nelegāla alkohola iegādāšanos, uzliekot naudassodu līdz simt latiem vai piemērojot administratīvo arestu uz laiku līdz desmit diennaktīm, konfiscējot iegādāto «preci». Jāpiebilst arī, ka, pamatojoties uz likuma «Par policiju» 13.pantu, var tikt izmantoti speciāli līdzekļi likumpārkāpēju ieņemto telpu atvēršanai, ja tas netiek darīts labprātīgi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aina

Vai policijai vairs nekas cits nav ko darīt,ja stāda bezjēdzīgi administratīvos protokolus.Kas grib cīnīties nopietni,arī uzvar.Bet vai kāds grib,domāju,ka policija vismazāk to grib,tāpēc arī tāda bezspēcība un ne tikai Jelgavā,bet visā valstī..diemžēl

pirms 14 gadiem, 2007.09.07 12:02

Citas ziņas