«Ģintermuiža» nosvinējusi apaļu jubileju 4

Atzīmējot slimnīcas «Ģintermuiža» 120.gadadienu, piektdien pilsētas kultūras nama zāli piepildīja slimnīcas darbinieki un viņu sveicēji.

Kā jubilejas uzrunā atzīmēja slimnīcas galvenais ārsts Uldis Čāčus, pateicoties efektīvākām ārstēšanas metodēm, beidzamos gados slimnieku skaits ir samazinājies no astoņsimt līdz 490.

Taču tajā pat laikā palielinās vajadzība izvērst ambulatoro un sociālo aprūpi. Slimnīcai šajā ziņā ir pietiekoši daudz telpu, un šo darbības virzienu sekmējis arī valdības galvotais 10,5 miljonu latu aizdevums slimnīcas rekonstrukcijai. «Ģintermuižas» sastāvā ietilpst ne tikai psihiatriskā, bet arī narkoloģiskā slimnīca, kā arī Rindzeles narkomānu rehabilitācijas centrs, kas atrodas Tukuma rajonā.

«Slimnīcā strādā nepilni sešsimt darbinieki, un ik gadu pilsētai ienākuma nodoklī mēs nomaksājam 420 tūkstošus latu. Tādēļ mums ir pamats lūgt, lai pašvaldība saved kārtībā teritoriju pie slimnīcas, jo īpaši autobusa pieturu,» uzsvēra U. Čāčus.

Slimnīcas darbiniekus sveica Veselības ministrijas un Jelgavas Domes pārstāvji, kā arī sadarbības partneri. Sabiedrības Veselības aģentūras Jelgavas filiāles vadītājs Juris Volostņikovs, kurš arī bija starp sveicējiem, «Ziņām» norādīja, ka slimnīca veic tiešam svētu darbu.

Savukārt «Ģintermuižas» ārsts Paulis Rēvelis priecājās, ka viņa darba vieta savas jubilejas svinības sarīkojusi tieši viņa dzimšanas dienā. Slimnīcā viņš saņēmis apsveikumus no slimniekiem abos svētkos.

Savukārt kā jubilejas goda viesi bija ieradušies vairāki slimnīcas dibinātāja Ludviga Katerfelda dzimtas pārstāvji.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

mix

Tiešām redzēju daiļo bukletu, lai aizpildītu brīvās lpp bukleta beigās,ielikta tā mērkaķošanās,tāpēc jau uzņemšanas nodaļai vietas bukletā vairs nepietika.

pirms 14 gadiem, 2007.06.12 20:26

mākonis

Atklāti sakot es arī nebiju apbalvojamo sarakstā,bet pasākums bija daudzmaz ciešams, jo zinot mūsu slimnīcas politiku, labi, ka vispār kautkas notika. Un es priecājos par savu kolēģu apbalvošanu. Svētkus jau mēs paši taisam. Bet arī žēl , ka māsas un ārsti, kuri ir gados jaunāki un slimnīcas labā tagad daudz vairāk dara netiek novērtēti un pieminēti. Un dotā brīdī labvēlīgi apstākļi ir tikai pensionāriem, bet mums kuriem 'jāstrādā, jāstrādā, jāstrādā nav ne finansiāla atbalsta, ne morāla, kur nu vēl runāt pa vadības atsaucību. Bēdīgi , bet fakts. Vismaz slimnīcas jubilējā apbalvojamiem varēja piešķirt kādu prēmiju,bet nē iedod ,,Goda rakstu,, un priecājies līdz mūža galam. Tagad jau nav tie laiki,ka cilvēki lepojas ar goda rakstiem ,jo pirms tam mēs esam tā nospiesti pie zemes, ka tāds goda dēlis nevar tev uzlabot ne morālo , ne fizisko , ne arī finansiālo stāvokli.

pirms 14 gadiem, 2007.06.06 11:05

sarūgtinātais

Patīkami ir svētki tiem, kurus piemin un atceras... Taču diemžēl nepatīkami sarūgtinājuma mirkļi tiem, kurus pat bukletā nepiemin, kur nu vēl kaut mutisku paldies...
Ko noziegusies uzņemšanas nodaļa, kura vispār piemiņas bukletā neeksistē???
Ko noziegusies Dr. Irēna Ozoliņa, ka veltot VISU mūžu "Ģintermuižai" bukletā netiek pieminēta???
KURAM SVĒTKI, KURAM RŪGTUMA UN NENOVĒRTĒJUMA MIRKLIS...

pirms 14 gadiem, 2007.06.05 22:08

extrim

Pasakums bija jauks un svinīgs. Vārdi arī bija patīkami ausīm. Bet to darbu kuru dara darbinieki neviens nenovērtē. Runājot par nokļūšanu uz darbu , tas ir īsts šovs. kas brauc ar autobusu tiem nokļūšana uz darbu ir ciešama,bet darbinieki kuri brauc no Dobeles puses ar sabiedrisko transportu un izkāpj pie dārzniecības, tad ģājēju celiņš ir līdz bebru ceļam, bet tālāk meties zem mašīnām, jeb ej gar privāto māju rajonu zālienu, kur ziemā sniegs līdz padusēm un kanalizācijas vāki ir pazuduši, nerunājot jau par apgaismojumu. Darbinieki kuri nāk no Filozofu ielas puses un Dambju ielas puses, tiem arī jautri ir ,jo satiksme pa Rūpniecības ielu ir intensīva un darbinieks , lai tiktu pāri šim krustojumam uz darbu ir jāmetas zem mašinas, jeb ,,paspēs - nepaspē,,. un apgaismojums arī nav paredzēts šajā nostūrī. Domes vīri varētu padomāt par gājēju celiņiem vai pārejām. bet mūsu Valstī jau ir tā , kamēr pašu neskar , tikmēr nekas nenotiek.Tad jāsaka tā ,, Laipni lūgti ,,ĢINTERMUIŽĀ,, jeb ,,Lai Jums laba veselība,,. Un Valsts gudrajām galvām gribas teikt ,,Kaut Jūs iztiktu no mediķu algas,,

pirms 14 gadiem, 2007.06.05 08:54

Citas ziņas