Motorollers taranē «Audi» 5

Ar ieskriešanu priekšā braucošajā automašīnā pirmdienas vakarā brauciens beidzās kādam 1992.gadā dzimušajam motorollera vadītājam. Pusaudzim atbilstoša dokumenta transporta līdzekļa vadīšanai nebija.

Negadījums notika pirmdienas vakarā pēc pulksten 20 Rīgas ielā. Kā «Ziņām» pastāstīja Jelgavas Kārtības policijas biroja 3.nodaļas (ceļu policija) priekšnieks Aivars Putniņš, braucot virzienā uz centru, motorollera vadītājs neizvēlējās braukšanas ātrumam atbilstošu distanci un ietriecās priekšā braucošajā «Audi». Tikai aizsargķivere glāba pusaudzi no nopietnām traumām, jo trieciena rezultātā divriteņu transporta līdzeklis ieslīdēja blakus braukšanas joslā.«Gandrīz katram otrajam motorollera vadītājam nav vadīšanas tiesības. Šovasar par atbilstošas kategorijas vadītāja apliecības neesamību esam sastādījuši daudz administratīvo pārkāpumu protokolu, taču tas nespēj pasargāt pārgalvjus no avarēšanas, jo trūkst braukšanas iemaņu un ceļu satiksmes noteikumu izprašanas,» skaidro ceļu policijas vadītājs. Jāatgādina, ka ikvienam transporta līdzeklim, tai skaitā velosipēdam vadītājam nepieciešama atbilstoša apliecība. Motorollera vadītāja apliecību var iegūt no 14 gadu vecuma.Pēdējo mēnešu laikā Jelgavā notikuši vairāki traģiski negadījumi, kuros iesaistīti divriteņu transporta līdzekļi. Tā, piemēram, 9.septembrī iereibis motocikla «Honda» vadītājs nepakļāvās policistu prasībām apstāties un mēģināja izvairīties no atbildības. Iespējams, ka viņam būtu izdevies aizbēgt, ja vien Lielajā ielā pie tilta pār Lielupi viņš nebūtu ieskrējis priekša braucošajā automašīnā. Piedzērušos motocikla vadītāju no smagām traumām pasargāja aizsargķivere, bet pasažieris - 1975.gadā dzimis vīrietis - gāja bojā notikuma vietā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

.........

piekritu trakajam to motorolera vaditaju loti labu pazinu
stulba Inga Karlinska

pirms 13 gadiem, 2007.09.26 21:33

.......

mūsdienu jaunatni pat pašu vecāki ietekmēt nespēj.

pirms 14 gadiem, 2007.09.25 13:41

trakais

ar vai bez tiesiibam tapat braukaas-- arii mees ar "deltaam" braukaajaam savaa laikaa un viss bija po
http://www.privateer.ru/invite.pl?ul=valpro

pirms 14 gadiem, 2007.09.25 12:54

Meitene

Ceru ka Toms atveseļosies, viņam no traumām neizveidosies krītamā kaite un pēc tam vairs tik ļoti nelielīsies ar savu bagāto veci no kura visu var izdīkt. Līdzjūtība vecākiem.

pirms 14 gadiem, 2007.09.25 12:26

Marta

Redzeju avarijas vietu. Vecākiem tomēr vairāk vajadzētu domāt pērkot šādus braucamos un neļaut braukāt pa ielām kamēr nav tiesību. Tiesības iegūt taču nav nemaz tik grūti uz šo braucamo.
Fui Ingai Karlinskai - žurnālistiem vajag padomāt kur un kā viņu savu mašīnu noparko!!!

pirms 14 gadiem, 2007.09.25 12:21

Citas ziņas