Nenorēķinās par iepildīto degvielu

Aizvadītajā diennaktī Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē reģistrēti 30 izsaukumi, tajā skaitā astoņas zādzības, četri tīšas mantas iznīcināšanas un divi mantu pazaudēšanas gadījumi, informē JPRPP Kārtības policijas biroja 2.nodaļas 2.iecirkņa vecākais inspektors Andris Zellis.

21.jūnijā pulksten 00.30 Jelgavas jahtklubā nozagta četrvietīga airu laiva. Šajā pašā naktī pulksten 2.49 Jelgavā, Raiņa ielā, uzlaužot durvis veikalam «Markets», nozagts kases aparāts. Nodarītie zaudējumi abos gadījumos tiek precizēti.

20.jūnijā pulksten 8.30 Jelgavā, Tērvetes ielā no neaizslēgtas automašīnas DAF nozagta automagnetola, savukārt pulksten 8.14 tirdzniecības centrā «Vivo», RIMI sadzīves tehnikas nodaļā, atspiežot stikla durvis, nozagta video un foto tehnika.

Reģistrēti arī divi iesniegumi par starpgadījumiem ar zināmu laika «nobīdi». Ziņots, ka 31.maijā Jelgavā, veikalā «Baks» Zemeņu ielā pēc inventarizācijas noliktavā konstatēts, ka nozagtas elektropreces 1824 latu vērtībā. Savukārt veikalā «Brand Shop» Rīgas ielā pagājušā gada 30.novembrī (!!!) nozagta digitālā fotokamera «Canon».

Laikā no 9. līdz 14.jūnijam konstatēti arī četri gadījumi, kad no «Statoil» degvielas uzpildes stacijas Akadēmijas ielā autovadītāji nav samaksājuši par iepildīto degvielu.

Pievieno komentāru

Citas ziņas