Nojauc «bomžu» midzeni 2

Operatīvi reaģējot uz «Ziņu» sniegto informāciju par bezpajumtnieku pulcēšanos pamestās un nodegušās garāžās pilsētas centrā Sudrabu Edžus ielā, teritorijas apsaimniekotāja SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (NĪP) pirmdien neglītās būves nojauca.

Kā stāsta NĪP tehniskais direktors Uldis Lazdiņš, aptaujājot tuvējo māju vecākos, noskaidrojies, ka Sudrabu Edžus 4.mājas pagalmā starp «Vivo centru» un Lauku inženieru fakultāti pamestajās mājās neviens nav bijis jau 20 gadus. Tas nozīmē, ka gan pērn nodegušais koka šķūnītis, gan sarūsējusī metāla garāža bija bezsaimnieka īpašumi. Līdz šim NĪP no iedzīvotājiem nebija saņēmis informāciju, ka minētajā vietā uzturas cilvēki bez noteiktas dzīvesvietas.

Iepriekš jelgavnieki redakcijai sūdzējās, ka tur aizvien biežāk pulcējas «bomži», rīko nekārtības, vāc atkritumos atrastas mantas un atstāj arī pašu radīto drazu. Neiztika arī bez skaļas uzdzīves. Tādēļ NĪP pieņēma lēmumu savdabīgo midzeni likvidēt.

Pirmdien «Ziņas» novēroja, ka apsaimniekošanas uzņēmuma darbiniekiem darbi sokas raiti.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Anna

NIP varētu nojaukt arī pirms Lieldienām nodegušos malkas šķūņus Vecpilsētas ielā 13,jo tie jau mūsu vecpilsētas daļu nepadara pievilcīgu un īpašuma apsaimniekotājiem tomēr savs īpašums ir jāuztur kārtībā.puses.

pirms 14 gadiem, 2007.06.18 16:25

lll

Un kad piespiedīs Pavasara 22 īpašnieku likvidēt to bomžu perēkli?

pirms 14 gadiem, 2007.06.18 16:19

Citas ziņas