Noslēgsies jaunsargu vasaras nometne 1

Gandrīz trīssimt Zemgales novada jaunsargi vecumā no 12 līdz 16 gadiem no 18. līdz 21.jūnijam piedalās tradicionālajā vasaras nometnē pie Kalnciema vidusskolas.

Nometnes dienas kārtība bija saspringta. Pēc celšanās pusseptiņos sekoja rīta rosme, dažādas sacensības un nodarbības. Viena no aizraujošākām - šaušana ar peintbola «lodēm» pa virvē iekārtām plastmasas kanniņām. Tā tika izmēģinātas iemaņas karavīriem tik svarīgajā šaušanā pa kustīgu mērķi, kā arī mazliet piekrāsota skolas palīgēkas siena.

«Sacensībās piedalās jauktas jaunsargu komandas- tā lai kopā darbotos gan dobelnieki, gan Elejas un Aizkraukles jaunieši. Tā stiprinās organizācijas kopības sajūta, rodas jauni draugi un paplašinās zināšanas Latvijas ģeogrāfijā,» saka nometnes vadītājs, jaunsardzes instruktors Oskars Karls.

«Jaunsargi ir zemessargu, kā arī profesionālo karavīru jaunā maiņa,» teica instruktors un zemessargs Ēriks Grinevics, kurš iepazīstināja nometnes dalībniekus ar Jelgavas 52. zemessardzes kājnieku bataljona ieročiem un ekipējumu.

Plašāk par šo tēmu - ceturtdienas «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

fui

ta nu gan, pat nevar virsrakstu pareizi uzrakstīt!

pirms 14 gadiem, 2007.06.20 15:23

Citas ziņas