papildināta - Lielās ielas un Čakstes bulvāra krustojumā luksoforiem būs papildsekcijas 5

Autovadītājiem, kas brauc pa J.Čakstes bulvāri virzienā uz Lielo ielu, būs neilgi jāpacieš zināmas neērtības, jo SIA «Mītavas elektra» krustojuma luksoforiem tiek liktas papildsekcijas. Ar to palīdzību plānots mazināt sastrēgumus un avārijas situācijas, jo tur pērn reģistrēts visvairāk sadursmju pilsētā.

Gan šoferi, gan «Ziņas» jau vairākkārt aicinājuši vietējo varu pievienot J.Čakstes bulvāra un Lielās ielas krustojumā luksoforiem papildsekcijas. Līdz šim autovadītājiem radās grūtības brīdī, kad no Driksas tilta vajadzēja nogriezties pa kreisi uz J.Čakstes bulvāri. Savukārt virzienā no tā uz Lielo ielu bija pārāk īss zaļā signāla laiks. Šoferiem bija radītas zināmas neērtības, kuru rezultāts - biežas avārijas. Taču pašvaldība lēmumu uzlabot satiksmi pieņēmusi tikai šogad.

Kā skaidro SIA «Mītavas elektra» inženieris Raitis Jankovskis, līdz pirmdienas pēcpusdienai izdevies uzlikt jaunās papildsekcijas, bet otrdien plānots darbus turpināt un pārslēgt luksoforu uz jauno režīmu.

Darbu laikā izslēgtā regulētāja dēļ sadursmes krustojumā nenotika.

Zinot, ka turpmāk satiksme J.Čakstes bulvāra un Lielās ielas krustojumā būs daudz ērtāka, autovadītāji ir ar mieru paciest grūtības, kas rodas luksofora režīmu maiņas laikā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

autobraucēja

Papildsekcija Lielās un Čakstes krustojumā ir apsveicama,tomēr šorīt braucot īsti nevarēja saprast kāda gaisma luksoforā deg- iespaids bija ka deg visas (rīta saule spīd virsū). Pirms tam ar gaismām it kā problēmu nebija- viss bija saskatāms......

pirms 14 gadiem, 2007.06.20 10:36

autobraucējs

Boriss, tev jau kā vienam otram valstsvīram visur sapīti sazvērestības tīkli. Ar galvu vajag domāt, kas uz pleciem.

pirms 14 gadiem, 2007.06.19 08:49

Boriss

Быть может,водителям будет более удобно...А кто будет думать о пешеходах?На этом перекрестке(Lielās iel.un J.Čakstes bul.) следует запретить левые повороты в обоих направлениях.Будет меньше лазеек для агрессивных водителей.Чья была идея разместить вместо ресторана налоговую инспекцию?Автора?Или коррупция непобедима?

pirms 14 gadiem, 2007.06.18 18:46

autobraucējs

apsveicama lieta, jo šajā krustojumā papildsekcija nepieciešamma bija sen. lai ari ne tik ātri, tomēr pamazām Lielās ielas izbrauksana paliek jēdzīgāka. man piemēram patīk, ka pa kreisi varu nogriezties nestresojot, lai arī kādu minūti kavēju.

bet par to Rīgas un Kalnciema krustojumu neesmu gan pārliecināts, ka tur tā papildsekcija ar kreiso pagriezienu būtu nepieciešama. jābrauc vnk uzmanīgāk un tur viss ir štokos.

pirms 14 gadiem, 2007.06.18 17:56

Bite

Papilsekcijas ļoti nepieciešamas arī Rīgas ielas un Kalnciema ceļa krustojumā. Gaidīsim tagad tās.

pirms 14 gadiem, 2007.06.18 16:10

Citas ziņas