«Pilsētas pasāžas» netīrajos stiklos vaino iedzīvotājus 26

Jelgavnieku bažas, ka tirdzniecības centra «Pilsētas pasāža» logu virsmas tiek tīrītas pārlieku reti, sabiedriskā centra vadība komentē kā iedzīvotāju vainu - telpu apkopšanas dienesti strādājot pietiekami intensīvi, taču apmeklētāji nedomājot atstāj pirkstu nospiedumus uz tikko tīrītā stikla.

«Pilsētas pasāžas» apmeklētājai Ārijas kundzei raizes sagādā tas, ka tik modernā un plaši apmeklētā centrā reti kad ieejas durvju stikli ir tīri. Viņai nav pārliecības, ka tur tiek ievērotas visas sanitārās prasības.

Kā «Ziņām» skaidro tirdzniecības centra «Pilsētas pasāža» direktore Inita Bendzule-Kristalte, stiklotās virsmas tāpat kā visas telpas ģenerāli tiek uzkoptas reizi dienā pulksten sešos no rīta. Pa dienu centrā (lielveikalā «Maxima» un citās tirgotavās par tīrību rūpējas telpu nomnieki) nodarbinātas divas dežūrapkopējas, kam pietiekami daudz darba sagādā jelgavnieku pavirši nomesto pirkuma čeku un citu nevajadzīgo lietu savākšana. Pēc I.Bendzules-Kristaltes sacītā, centra apmeklētāji esot diezgan nevīžīgi - drīz vien uz stikliem parādoties pirkstu nospiedumi un citi netīrumi. Viņa norāda, ka pilsētas iedzīvotāji arī nekautrējas no puķu kastēm un dobēm zagt dēstus.

Pilsētnieki savukārt akcentē vēl kādu tirgotavas ķibeli - lietus laikā ieejot centrā pa apļveida durvīm, «uz galvas tekot ūdens». I.Bendzule-Kristalte teic, ka agrāk šāda problēma esot bijusi. Pēdējā laikā sūdzības neesot saņemtas, bet lasītāju informācija tikšot pārbaudīta.

Pievieno komentāru

Komentāri 26

KIKA

Viss veikals,pilnigi murgs,kur nepaskaties visur var atrast kur piesieties,tada zina RIMI man patik,tualetes bez maksas,somas ir kur atstat un daudz tiraks,ari info centra meitenes daudz laipnakas.Maksima pilnigi bail kautko pajautat,tadas niknas!!!

pirms 13 gadiem, 2007.12.13 05:05

;C

Vieniigais, kas priecee ir tas, ka Maximaa tiek piedaavaats darbs cilveekiem ar kustiibu trauceejumiem, taadaa briidii es nedomaaju par to,ka man jaasteidzas, bet priecaajos par taadiem cilv.,ka viniem arii beidot tiek daavaata iespeeja straadaat un norm.dziivot!

pirms 14 gadiem, 2007.06.28 23:22

;C

Bet par tiem netiirajiem stikliem, neesmu pat tik traki tos ieveerojusi, kaut gan vajadzeetu,tik ilgi gaidot. Bet tas jau ir normaali, cik tur cilveeku pa dienu iziet cauri, un beerni!

pirms 14 gadiem, 2007.06.28 23:19

;C

Njaa pasaaza ir kaut kas kriminiaals...1.kaart taas durvis,2.kaart tas,ka viss jaastiepj liidz,kad iepeercies, jo nav jau kur atstaat,un nevajag!teikt,ka tas uz jums neattiecas,jo pasaaza jau ir viens kopums,nevis Maxima, Narvesen utt.3.kaart Maximaa tiesi ir sausmiigi nekaartiigas un neprofesionaalas paardeveejas un arii taas,kuras izliek produktus - pati savaam aciim redzeeju,kaa tiek mests kaktusins,kurs taapat jau bija pusdziivs,bet tad no taa veel zeme izbira! Vieniigais,kas pasaazaa ir daudz tiiraaks nekaa Rimi ir tualetes, vismaz man nav veel bijusi krenki ar to.
Bet par to cenu skeneri vispaar nav jeegas runaat,bet kad pajautaa taa saucamajai menedzerei,vina nelaipnaa balsii atbild:\"Vai tad man visa veikala cenas jaazin?\"Jaa jaazin,ja jau tu tur straadaa, tas ir tavs darbs! Nelaipniiba nav labaakais veids,kaa ieguut pirceejus, jo MEES jau esam juusu \"alga\"...

pirms 14 gadiem, 2007.06.28 23:17

augusto

Pasāžas durvis vien ir ko vērtas - daudzi regulāri tiek ievērti durvīs - un rezultāts - durvis tiek dauzītas... Man jau šķiet, ka pleķi uz durvju stikliem ir mazākais... Ja pat durvis nevar noregulēt... Vispār par Pasāžu daudz slikta var pateikt - Pasāžas naudas maina tikai tajā dienā un tikai pret norēķinu čeku ar neskaidru naudu, administratoru nav, Maximā nestrādā preču skaneri (ja grib apskatīties cenu), netīras grīdas un logi... autostāvvietā kārtīgi nedarbojas stāvvietas automāts... arī liftā ir gadījies iesprūst un neviens nereaģē uz palīdzības zvana pogu...

pirms 14 gadiem, 2007.06.27 09:55

ida

jā, bardaks tur ir ārprātīgs. un vienalga-saki par to info centra meituškām - nesaki, vienalga grīda netīra, no jumta pil ūdens

pirms 14 gadiem, 2007.06.25 16:56

zinātāja

kriksi! maximas cenu skenētājs un skapīši nav pasāžas kompetencē!

pirms 14 gadiem, 2007.06.25 16:53

Bite

No direktores puses ļoooti netaktiski netīro stilu lietā vainot pircējus, kas veiklā atstāj savu naudiņu. Ja citādi netiek galā, lai iet pati un notīra kaut 5 X dienā.

pirms 14 gadiem, 2007.06.25 11:56

jozziks

ir vēl viena problēma-bieži vien veramās durvis TEVI IEVER,nevis atveras,lai ieietu

pirms 14 gadiem, 2007.06.15 13:38

es

pasaazhaa viendien bija tiiiik nenormaali netiira griida.. vnk aaprpraac... es saprastu, ja aaraa buutu bijis lietus vai dublji.. bet tur ne no kaa vnk mezhoniigi netiira..

pirms 14 gadiem, 2007.06.11 18:59

Kriksis

Kas attiecas uz skapīšiem, kuri domāti it kā lai mēs, pircēji, varētu ielikt somas. Atslēgu nav, tātad skapīšus izmantot nevar. Mans ierosinājums - skapīša atslēgu pircējam izdot pret drošības naudu - atstāj informācijā latu, un, atdodot atpakaļ atslēgu, savu latu saņem atpakaļ. Nebūs daudz tādu, kuri neatdos atslēgu. Un, ja arī neatdos, par latu varēs uztaisīt rezervi.
Interesi izsauc arī tā saucamais preces skeneris. Biju domājusi, ka tas, kasē nolasot cenu, kaut kādā veidā to arī nodzēš no preces cenrāža. Bet nē - Rimi cenas darbojas arī Maximā, un var iekulties lielās nepatikšanās. Man tā sanāca, labi, ka biju paņēmusi Rimi čeku. Bet sajūta bija nepatīkama, kad tevi kā zagli ved uz apsarga būceni pārmeklēt...
Nav kaut kas ar šīm lietām īsti kārtībā...

pirms 14 gadiem, 2007.06.08 08:31

ZARS

Tirs ir tur kur necuko. Nez kapec neesmu lasijis kritikas par tiem kas meslo apzime utt. Vienmer tiek kritizeti tie kas kautko dara. Atkritumu grozi ir ik pa pieciem soliem , bet kas notiek.

pirms 14 gadiem, 2007.06.07 22:40

ZARS

Tirs ir tur kur necuko. Nez kapec neesmu lasijis kritikas par tiem kas meslo apzime utt. Vienmer tiek kritizeti tie kas kautko dara. Atkritumu grozi ir ik pa pieciem soliem , bet kas notiek.

pirms 14 gadiem, 2007.06.07 22:40

ZARS

Tirs ir tur kur necuko. Nez kapec neesmu lasijis kritikas par tiem kas meslo apzime utt. Vienmer tiek kritizeti tie kas kautko dara. Atkritumu grozi ir ik pa pieciem soliem , bet kas notiek.

pirms 14 gadiem, 2007.06.07 22:40

ZARS

Tirs ir tur kur necuko. Nez kapec neesmu lasijis kritikas par tiem kas meslo apzime utt. Vienmer tiek kritizeti tie kas kautko dara. Atkritumu grozi ir ik pa pieciem soliem , bet kas notiek.

pirms 14 gadiem, 2007.06.07 22:40

es

eskalators domaats lai ar vinju brauktu un trepes ir.. ej un skraidi ausgaa lejaa

pirms 14 gadiem, 2007.06.06 18:33

kaka

laikam bendzulei maajaas pashai arii stikli netiiri un papiiri meetaajas.
taas automaatiskaas durvis tooc ir ar pamatiigu aizturi.
ja truukst apkopejas tad lai pati iet tiiriit stiklus :)

pirms 14 gadiem, 2007.06.06 12:43

Linda

Interesants viedoklis Initai Bendzulei-Kristaltei par stiklu netīrību.Var padomāt,ka veikals domāts tikai apkopējām,kuras knapi 6 no rītiem apslauka pirkstu nospiedumus.
Direktrises kundze,slēdziet veikalu un nebūs problēmu ar piemētātajiem čekiem un netīrajiem stikliem.
Jeb aizbrauciet pamācīties uz Domina,kā tur tiek galā ar šo problēmu-i čeki nekur nemētājas ,i stikli tīri...jo tur sakopj visu arī veikala darba laikā.

pirms 14 gadiem, 2007.06.06 05:44

adele

Protams tiriba pirma vieta betsomas nav kur atstat,atslegas pirceji aiznesusi.Toties apsargi otra stava jautri sarunajas ar draugiem apspriezot pedejos jaunumus.

pirms 14 gadiem, 2007.06.05 23:33

pilsētniece

AHA!!! pa maliņu vai sāniņu mierīgi lēni vai ātri bet uzkāpt vari arī ar kājā. par tīrību gan nezinu! :D

pirms 14 gadiem, 2007.06.05 19:45

Citas ziņas