Policija tvarsta optikas salona «Metropole» darbinieces, kas naktī Jelgavas bedrainajās ielās stāda atraitnītes 5

Desmit minūtes pēc pusnakts no Operatīvās vadības nodaļas Pašvaldības policijas ekipāžai ziņots, ka Blaumaņa un Dobeles ielu krustojumā divas sievietes ielas braucamās daļas bedrē iestādījušas puķi, tad to nofotografējušas un aizskrējušas.

Policijas ekipāža ziņojusi, ka tur uz braucamās daļas iestādītas atraitnītes un blakus nolikta brīdinājuma zīme «Redzi? Bedre!». Par konstatēto policija ziņojusi pašvaldības iestādei «Pilsētsaimniecība».

Kā vēstīts, optikas salons «Metropole» 1. aprīlī tradicionāli vairākās Latvijas pilsētās ielu bedrēs stāda atraitnītes, tām blakus izliekot zīmi «Redzi? Bedre!».

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Temīda

Un par ko tad vinjas tiek "tvarstiitas". Ja nu vieniigi, lai sievieteem paliidzeetu nest saini ar traitniishu staadiem un uudens kanninju :)

pirms 6 gadiem, 2014.04.07 15:29

nesapraša

ko tad gribējāt-lai viņas pa nakti tās bedres aizlej ar asfaltu?
vismaz kāds kaut ko dara - nu vismaz kaut kāds skaistums tiek NO TĀM BEDRĒM

pirms 6 gadiem, 2014.04.16 00:32

gartentrude

tvarstas puķu stādītājas, bet zagļus, demolētājus, narkomānus izliekas neredzam

pirms 6 gadiem, 2014.06.10 12:52

mikumerdis

nolieksim galvas šo ,varoņu, priekšā kuriem bij drosme stāties pretī šij mafiozo stādītāju bandai šo VAROŅU vārdi ar zelta burtiem rakstāmi un te vēl kaut kādi mēģina iestāstīt ka policijas švaki strādājot neticiet viņiem ,varoņi, ir mums līdzās un 24 stundas diennaktī nomodā pa mūsu drošību

pirms 5 gadiem, 2015.02.21 09:17

Citas ziņas