Trakulīgam motociklistam – 15 diennaktis aiz restēm

Pēdējo divu nedēļu laikā tiesas priekšā stājušies septiņi transporta līdzekļu vadītāji, kas braukuši alkohola reibumā, atkārtoti gada laikā sēdušies pie spēkrata stūres bez autovadīšanas tiesībām vai nav pakļāvušies policijas darbinieku likumiskajām prasībām.

1987. gadā dzimušajam Aināram Mitkēvičam par automašīnas vadīšanu atkārtoti gada laikā bez šofera tiesībām tiesa piesprieda septiņu diennakšu administratīvo arestu un 400 latu sodu.

Arnis Ruslevics (dzimis 1948. gadā) pieķerts, vadot transporta līdzekli 1,82 promiļu reibumā. Viņam piespriests desmit diennakšu administratīvais arests, 500 latu naudas sods, kā arī uz diviem gadiem atņemtas šofera tiesības.

1964. gadā dzimusī Sandra Zalova transporta līdzekli vadīja 2,84 promiļu reibumā. Viņai piemērots desmit diennakšu administratīvais arests, 500 latu sods un uz diviem gadiem atņemta autovadītāja apliecība.

Ņina Šimkūne (dzimusi 1961. gadā) pie stūres sēdās 2,74 promiļu reibumā. Tiesa viņai piesprieda desmit diennakšu arestu, 500 latu sodu un uz diviem gadiem atņēma šofera apliecību.

Par braukšanu reibumā (1,6 promiles) tiesas priekšā stājās arī 1979. gadā dzimušais Dzintars Vētra. Viņam piespriests desmit diennakšu arests, 500 latu sods un uz diviem gadiem atņemtas autovadīšanas tiesības.

1,84 promiļu reibumā automašīnu vadīja 1985. gadā dzimušais Rolands Krastiņš. Tiesa viņam piesprieda desmit diennakšu arestu, 500 latu sodu un uz diviem gadiem atņēma autovadītāja apliecību.

1970. gadā dzimušais Gints Ozols izcēlies ar ļoti plašu pārkāpumu klāstu. 7. maijā, vadot motociklu «Honda», kuram nebija valsts numura zīmju, derīgas tehniskās apskates un apdrošināšanas, nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām un bēga. Pa ceļam motociklists paspēja pārkāpt vai visus iespējamos Ceļu satiksmes noteikumu punktus, tajā skaitā šķērsoja dzelceļa pārbrauktuvi pie sarkanā luksofora signāla un brauca pa gājēju ietvi. Par šiem pārkāpumiem viņam piemērots 15 diennakšu arests, 500 latu sods un uz trijiem gadiem atņemta vadītāja apliecība.

Pievieno komentāru

Citas ziņas