Trīs medaļas Valmierā

Ar trim godalgām no vieglatlētikas sacensībām Valmierā atgriezušies Jelgavas BJSS audzēkņi.

Leģendārā soļotāja Jāņa Daliņa vārdā nosauktajā stadionā par balvām cīnījās 14 un 15 gadus vecie vieglatlēti. Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajās sacensībās divas medaļas izcīnīja Ritvars Dombrovskis. Puisis kļuva par 2000 metru skriešanas distances ar kavēkļiem čempionu, sasniedzot finišu pēc 6 minūtēm un 39,22 sekundēm. Savukārt 1500 metru skrējienā izcīnīta sudraba medaļa (4:30,68).

Veiksmīgas sacensības bijušas arī Vitālijam Gaļevskim un Veronikai Dovguško. Vitālijs 55,76 sekundēs veica 400 metru skrējienu, kas viņam deva bronzas kaluma medaļu. Savukārt Veronikai bronza lodes grūšanas sektorā, kurā uzrādīts rezultāts 4,87 metri.

Treneris Austris Cīrulis uzteica arī lodes grūdēja un vidējo distanču skrējēja Markusa Anzenava sniegumu, lai gan līdz medaļu izcīnīšanai viņam šoreiz nedaudz pietrūka. Markusu sacensībām sagatavoja trenere Santa Lorence, bet pārējiem sportistu gudrības mācījaa Maija Ukstiņa.

A.Cīrulis novērojis, ka Valmierā bija pulcējušies gandrīz visi šā vecuma spēcīgākie Latvijas vieglatlēti. Viņš uzskata, ka tas ir nopietns mūsu puses sportistu pieteikums uz medaļām nākamajās Latvijas jaunatnes olimpiskajās spēlēs pēc diviem gadiem.

Pievieno komentāru

Citas ziņas