Uz pārejas notriec gājēju 4

Aizvadītajā diennaktī Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē reģistrēti 20 izsaukumi, tajā skaitā divas zādzības, divi ugunsgrēki, trīs tīšas mantas iznīcināšanas gadījumi un četri ceļu satiksmes negadījumi, informē pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Policija lūdz atsaukties aculieciniekus, kuri redzēja negadījumu, kas notika 5.janvārī pulksten 9.20 Jelgavā, Pasta ielā 63, kur pagaidām nenoskaidrots autovadītājs uz gājēju pārejas notrieca sievieti un no negadījuma vietas aizbrauca. Cietusī negadījumā guva galvas un labās plaukstas sasitumus. Aculieciniekiem lūgums zvanīt pa tālruni 63004272 vai 02.5.janvārī pulksten 18.55 Jaunsvirlaukas pagastā, uz autoceļa Kārniņi - Blukas 1988.gadā dzimis vīrietis netika galā ar «Audi A4 Avant» vadību, un spēkrats ietriecās kokā. Bet pulksten 12.50 Kalnciema lauku teritorijā, autoceļa A9 27.kilometrā 1967.gadā dzimis automašīnas VAZ vadītājs neievēroja drošu distanci un ietriecās priekšā braucošajā «Volkswagen Transporter», kas savukārt uzbrauca stāvošam «Mercedes Benz Sprinter».5.janvārī pulksten 16.02 Jelgavā, Loka maģistrālē 29 degusi automašīna «Audi 100». Aizdegšanās iemesli tiek noskaidroti.5.janvārī pulksten 9 Jelgavā, Rūpniecības un Nākotnes ielu krustojumā 1939.gadā dzimis «Volkswagen Passat Variant» vadītājs nedeva ceļu automašīnai «Hyundai Getz», kā rezultātā notika sadursme. Cilvēki negadījumā nav cietuši.5.janvārī pulksten 16.15 Jelgavā, Mātera ielā 31 no pagraba nozagti divi velosipēdi. «Ekstrēmie riteņbraucēji» tiek noskaidroti.Laikā no 4.janvāra pulksten 15 līdz 5.janvāra pulksten 13 Jelgavā, Pasta ielā sadurtas divas «Audi A6» riepas. Nezināmi ļaundari riepas sadūruši arī automašīnai «Renault Clio», kas bija atstāta Zirgu ielā 9. Policija lūdz atsaukties aculieciniekus.Policijā saņemta vēstule, kurā Zemgales virsmežniecība informē, ka decembrī Valgundes novadā konstatēta patvaļīga koku ciršana. Likumsargiem ziņots arī, ka 2.janvārī kāda sieviete atstājusi īrētu dzīvokli, nenorēķinājusies ar tā īpašnieci, turklāt viņa aizejot piesavinājusies dažādas mantas.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

...

Šorīt arī viens mazgadīgs amplis ar kabrioletu (!) (numurs - ZD59) Dambja ielā pie Asteru ielas gandrīz pārbrauca pāri kājām māmiņai ar bērnu.
Un lai pasargātu savas riepas un bamperus, pirms noparkošanās der padomāt, vai citi arī varēs izbraukt vai tikt garām.

pirms 11 gadiem, 2009.01.06 14:58

Jolanta

Riepu dūrēju un automašīnu skrāpētāju kļūst arvien vairāk. Arī manam autiņam gan sadūra jaunās riepas, gan citā reizē un citā vietā Jelgavā speciāli ar asu, metālisku priekšmetu saskrāpēja mašīnas spārnu (iespējams, tā bija kāda sarkana "Audi" vadītāja, jo pati nepareizi noparkojusies, izteica pretenzijas manas mašīnas šoferim).

pirms 11 gadiem, 2009.01.06 10:01

Citas ziņas