Uzbrauc ceļazīmei

Aizvadītajā diennaktī Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē reģistrēti 23 izsaukumi, tajā skaitā trīs zādzības, divi tīšas mantas iznīcināšanas gadījumi un divi ģimenes skandāli, informē pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

25.jūlijā pulksten 8.50 Jelgavas rajona Cenu pagasta Ānē Jaunatnes un Celtnieku ielu krustojumā 1959.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu «Ford Sierra» izbrauca uz galvenā ceļa un iebrauca pretējā joslā, kur sadūrās ar automašīnu «Chrysler Grand Voyager». Negadījumā cilvēki nav cietuši.

25.jūlijā pulksten 11.50 Jelgavā, Langervaldes ielas un Loka maģistrāles krustojumā 1979.gadā dzimusi autovadītāja ar «Chrevrolet Kalos» neizvēlējās piemērotu braukšanas ātrumu, netika galā ar automašīnas vadību un uzbrauca ceļazīmei. Negadījumā bojāts transporta līdzeklis. Cietušo nav.

25.jūlijā pulksten 12 Jelgavas pilsētas slimnīcas Traumatoloģijas nodaļā ievietots 1976.gadā dzimis vīrietis, kuram konstatēts alkohola reibums un smadzeņu satricinājums.

24.jūlijā pulksten 22.13 Jelgavā, Lielajā ielā, izsitot stiklu, iekļūts veikalā, kur nozagtas cigaretes. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas un aizdomās par šo zādzību aizturēta 1981.gadā dzimusi sieviete.

25.jūlijā pulksten 12.13 ugunsdzēsēji saņēmuši izsaukumu uz Atmodas ielu, kur pretī 68.namam dega lapene. Ugunsnelaimes iemesls tiek noskaidrots. 

Pievieno komentāru

Citas ziņas