«Vasaras raibumiņi» aicina pieteikties bērnus 3

Mūzikas un mākslas skolotāju apvienība «Vide Intra» šovasar organizēs mūzikas darbnīcu «Vasaras raibumiņi».

Tā sāks darboties no 1.jūnija un ar nodarbībām reizi nedēļā turpināsies visu vasaru, un darbnīcā tiek aicināti pieteikties piecus līdz 13 gadu veci bērni, kas skaņu mākslu apgūst Mūzikas skolā, vispārizglītojošajā mācību iestādē vai interešu izglītības centrā un kas vasarā vēlas turpināt attīstīt fantāziju, prasmi klausīties un muzikālo domāšanu. Bērniem būs iespēja arī spēļu un saistošu vingrinājumu veidā apgūt un paplašināt teorētiskās zināšanas mūzikā un praktiskās iemaņas sava instrumenta spēlē, dziedāšanā, pilnveidot komunicēšanās prasmi un pašvērtējumu un izkopt muzikālo gaumi.

Kā stāsta skolotāja Svetlana Ņekrepkina, trīs stundu nodarbībās paredzēts iepazīties ar mūzikas teorijas pamatiem, komponistu dzīvi un daiļradi, improvizāciju, kā arī izteikt savas asociācijas mūzikā - izmantojot skolotāja padomus par kompozīcijas pamatiem, mēģināt sacerēt skaņdarbu par noteiktu tēmu.

Savukārt ar vingrinājumiem, kuru pamatā ir visiem zināmas dabiskas kustības - iešana, skriešana un tamlīdzīgi - bērnus iepazīstinās ar mūzikas ritmiskajiem elementiem.

«Skolotāju uzdevums ir nesarežģīt ar ārējiem šķēršļiem bērna saskari ar mūziku. Padarīsim to pēc iespējas dabisku un priekpilnu ar ritma, kustību un runas elementu palīdzību. Rosināsim izdomu un jaunradi, sagādājot bērnam iespēju izpausties, radoši eksperimentējot un improvizējot,» uzsver «Vide Intra» vadītāja Tamāra Gžibovska.

Nodarbības notiks piecu bērnu grupās. Sestdienās darbnīcas, kurās uzsvars tiks likts uz instrumentu spēli, vadīs S.Ņekrepkina, bet trešdienās ar bērniem strādās vokālā pedagoģe Inguna Cine.Pieteikties darbnīcām un vairāk par tām uzzināt var pa tālruni 26301941 vai e-pastu videintra@navigator.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

xmujt wdri

oyxwgkbi skijr ckvfe siekdq csqauhzlr vylboki dvbhn sbtmje szvfgowpj

pirms 14 gadiem, 2007.07.17 04:57

fdeaymsc gtar

sibhmyo xgajesqh hglad jvkpti irgxps bgucflre uzxjerowh

pirms 14 gadiem, 2007.07.17 04:56

interesente

kādēļ nav minēts, cik tas maksā???un kur nodarbības notiks??

pirms 14 gadiem, 2007.05.31 21:32

Citas ziņas