Zatlers ar Pildegoviču pārrunā Valsts prezidenta kancelejas darbību

Rīga, 7.jūn. Šodien jaunievēlētais Valsts prezidents Valdis Zatlers ticies ar pašreizējo Valsts prezidenta kancelejas vadītāju Andreju Pildegoviču, lai pārrunātu un iepazītos ar prezidenta kancelejas darbību.

Aptuveni divu stundu tikšanās laikā Zatlers iepazinies ar Valsts prezidenta kancelejas darbības principiem, funkcijām, specifiku, kā arī saimnieciska rakstura jautājumiem, aģentūru LETA informēja Zatlera pārstāvis Normunds Beļskis.

Šī nedēļa esot tieši veltīta tam, lai jaunais prezidents pēc iespējas labāk iepazītos ar prezidenta kancelejas darbību. Šodien tikšanās laikā Zatlers rūpīgi iepazinies ar esošajiem dokumentiem, lai labāk iepazītu kancelejas darba specifiku.

Zatlera un Pildegoviča tikšanās laikā jaunā prezidenta kancelejas darbinieku jautājums neesot pārrunāts, un tikšanās bijusi veltīta tieši saimniecisku un tehnisku jautājumu apzināšanai.

Kā ziņots, vakar Zatlers tikās ar Valsts prezidenta kancelejas vadītāja vietnieku administratīvajos jautājumos Juri Ruško. Tikšanās laikā viņš iepazinies ar kancelejas administratīvo darbību un iekšējās kārtības dokumentiem.

Zatlers iepriekš ir uzsvēris, ka tiksies ar Valsts prezidenta kancelejas pārstāvjiem, kā arī pieļāva iespēju, ka kāds no viņiem varētu turpināt darbu viņa komandā.

Arī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga iepriekš sacīja, ka gan Ruško, gan Pildegovičs ir gatavi atbildēt uz Zatlera jautājumiem par Valsts prezidenta kancelejas darbu.

Jau ziņots, ka Zatlers no šīs nedēļas ir sācis veidot savu komandu.

Pievieno komentāru

Citas ziņas