«ZetCOM» pievienojas LMT

Rīga, 4.jūn. Virtuālais mobilo telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs SIA «ZetCOM» pievienojies mobilo sakaru operatoram SIA «Latvijas Mobilais telefons» (LMT), informēja «ZetCOM» valdes priekšsēdētājs Egils Trumpe.

Apvienojoties 100% «ZetCOM» daļu pārgājušas LMT īpašumā, taču arī turpmāk «ZetCOM» turpinās darboties kā atsevišķa juridiska persona.

««ZetCOM» darbības mērķi un stratēģija nemainīsies, un kompānija turpinās piedāvāt mobilo sakaru priekšapmaksas kartes «Amigo» un «Hallo!». Mobilo sakaru sniegšanai kā līdz šim tiks izmantots LMT tīkls,» sacīja Trumpe.

SIA «ZetCOM» ir pirmais virtuālais mobilo telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Latvijā.

«ZetCOM» piedāvā mobilo sakaru priekšapmaksas kartes «Amigo» un «Hallo!» un mobilo sakaru sniegšanai izmanto LMT tīklu.

Uzņēmums dibināts 2002.gada februārī.

Jau ziņots, ka «ZetCOM» apgrozījums 2006.gadā sasniedza 7,9 miljonus latu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš. 2006.gadā uzņēmuma peļņa bija 1,1 miljons latu.

LMT apgrozījums pērn bija 2,495 miljardi Zviedrijas kronu (190,6 miljoni latu), liecina Ziemeļvalstu telekomunikāciju kompānijas «TeliaSonera» pirmā ceturkšņa darbības pārskats. 2005.gadā LMT peļņa sasniedza 56,4 miljonus latu pēc nodokļu nomaksas, savukārt apgrozījums pieauga par 12,8% un sasniedza 168,4 miljonus latu.

LMT apgrozījums šā gada pirmajā ceturksnī bija 624 miljoni Zviedrijas kronu jeb 47,67 miljoni latu. Pērn pirmajā ceturksnī LMT apgrozījums bija 559 miljoni Zviedrijas kronu (42,7 miljoni latu). LMT apgrozījums gada laikā pieauga par 11,6%.

Valstij pieder 28% LMT kapitāla daļu, «TeliaSonera» - 49% daļu, bet SIA «Lattelecom» - 23% daļu.

Pievieno komentāru

Citas ziņas