Aiztur par nelegālu narkotisko un psihotropo vielu glabāšanu un realizēšanu

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki oktobrī atklājuši vairākus ar narkotiku realizāciju un glabāšanu saistītus noziedzīgus nodarījumus, informē Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus par narkotisko un psihotropo vielu iegādāšanos, glabāšanu un realizāciju personu grupā, 2. oktobrī Dobeles novadā tika apturēta automašīna “VW Golf”, kurā tika atrasts iepakojums ar zaļganbrūnu augu valsts izcelsmes vielu – pieciem gramiem marihuānas. Aizturēti tika 1998. gadā un 1993. gadā dzimuši vīrieši, tika izņemts iepakojums ar zaļganbrūnu augu valsts izcelsmes vielu – trīs gramiem marihuānas.

Par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu 4. oktobrī Elejā tika aizturēts 1997. gadā dzimis vīrietis, pie kura atrasti divi iepakojumi ar zaļganbrūnu augu valsts izcelsmes vielu – 15 gramiem marihuānas. Veicot kratīšanu aizturētā vīrieša dzīvesvietā Elejā, tika izņemti vēl 50 grami marihuānas.

Par narkotisku vielu neatļautu glabāšanu un pārvietošanu Dobeles novadā 5. oktobrī tika aizturēts 1996. gadā dzimis vīrietis, pie kura dzīvesvietā Dobeles novada Bērzes pagasta Šķibē garāžā tika izņemts viens caurspīdīgs polimēra iepakojums un viens folija vīstoklis ar zaļganbrūnu augu valsts izcelsmes vielu – 25 gramiem marihuānas –, kā arī elektroniskie svari.

Par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu un pārvietošanu 20. oktobrī Jelgavā, Pērnavas ielā, tika aizturēts 1993. gadā dzimis vīrietis, pie kura tika atrasti pieci polimēra iepakojumi ar zaļganbrūnu augu valsts izcelsmes vielu.

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, 25. oktobrī Jelgavā par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizēšanu aizturēts 1992. gadā dzimis vīrietis. Veicot kratīšanu aizturētā vīrieša dzīvesvietā Jelgavā, tika izņemta stikla burka, kurā atradās 24 papīra vīstoklīši ar izžāvētu marihuānu.

30. oktobrī Jelgavā par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizēšanu Durbes novada Dunalkas pagastā tika aizturēts 1994. gadā dzimis vīrietis. Kratīšanas laikā vīrieša dzīvesvietā tika izņemti 25 izžāvēti marihuānas stādi. Tā paša kriminālprocesa laikā, veicot kratīšanu Vaiņodes novada Vaiņodes pagastā, tika izņemti vēl 208 izžāvēti marihuānas stādi un septiņi polimēra iepakojumi – 1800 grami marihuānas, kā arī viena kartona kaste ar zaļganbrūnu augu valsts izcelsmes vielu.

Policija turpina aktīvi strādāt nelegālo narkotisko un psihotropo vielu apkarošanas jomā.


Policijas foto

Pievieno komentāru

Policijas ziņas