Ar automašīnu bez tehniskās apskates notriec iereibušu velosipēdisti 6

Ceturtdienas naktī Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā nogādāts kāds vīrietis, kurš Līvbērzes pagastā izraisīja sadursmi ar velosipēdu.

Valsts policijas pārstāve Inese Upeniece skaidro, ka negadījums uz ceļa Jelgava – Tukums noticis pēc pulksten diviem naktī. 1979.gadā dzimušais, braucot ar «Mitsubishi Carisma», kurai nav veikta tehniskā apskate, netika galā ar mašīnu un uzbrauca 1978.gadā dzimušai velosipēdistei. Policisti konstatēja, ka velosipēdiste ir alkohola reibumā, viņas izelpā fiksētas 1,48 promiles.

Vīrietis nogādāts slimnīcā, bet sieviete no hospitalizācijas atteicās – viņai konstatēti ceļgalu nobrāzumi un sasitumi. 

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Resnais

Priekš kam to apskati vajag? Naudas izspiešana. Pat policijas transportam (GO9239) netiek veikta apskate.

pirms 8 gadiem, 2013.08.01 14:22

Vernons

Pilns komplekts!
Saskaņā ar CSN 4., 6. un 10. punktiem, kas nosaka kārtību un secību, kā katram satiksmes dalībniekam uz ceļa ir jārīkojas un kā katram ir jabūt aprīkotam. Vispusīgi un objektīvi izskatot satiksmes negadījumu par vainīgiem tiek atzīti abi satiksmes dalībnieki. Viens par to ka brauc pa ceļu ar velosipēdu un nav aprīkots ar lampām un dzēris. Otrs par to ka vada transporta līdzekli bez tehniskās apskates. Cerams ka OCTA polise bija! Sadursmes izraisītāja ir velosipēda vadītāja, jo nav radījusi apstākļus sevis identificēšānai uz ceļa un nav izpildījusi CSN 10., 39. un 223. punktu nosacījumus.
Auto vadītājs Navar izpidīt CSN 10. un 113. punktu nosacījumus, jo velosipēda vadītāja nev radījusi apstākļus tam. Nu kaut kā līdzīgi būtu jābūt policijas slēdzienam. To ka nav tehniskā apskate, bet auto ir kārtībā nav cēloniska sakarā ar notikušo. Sekas ir sadursme.

pirms 8 gadiem, 2013.08.01 14:56

Brrr

Nabaga šoferis - diezin vai velo tā sasita vāģi, drīzāk laikam šoferi aizveda uz slimnīcu tāpēc, ka sirdslēkme bija... :(

pirms 8 gadiem, 2013.08.01 15:42

Sievietes, meitenes, blondīnes...

Valmierā nepilngadīga vadītāja ar automašīnu notriec uz soliņa sēdošas pusaudzes; viena mirusi notikuma vietā
Kāda nepilngadīga autovadītāja ar automašīnu uzbraukusi soliņam pie kādas mājas un notriekusi uz tā sēdošas divas māsas, vecākā - 12 gadus vecā - pusaudze no gūtajām traumām notikuma vietā mirusi, bet jaunākā - septiņgadīgā meitene - ar dažādām traumām nogādāta ārstniecības iestādē, informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma.
31.jūlijā plkst.17.20 Valmierā mājas pagalmā Koku ielā automašīnas "Dodge" vadītāja, 1996.gadā dzimusi valmieriete, uzbraukusi pie mājas esošam soliņam.
Kā norādīja policijas pārstāve, sešpadsmit gadus vecā valmieriete pie automašīnas stūres bija sēdusies bez transportlīdzekļa vadītājas tiesībām, meitenei nav arī mācību braukšanas atļaujas. Pēc sākotnējās informācijas, nelaime notikusi, jo jauniete sajaukusi automašīnas pedāļus.
Par notikušo policijā sākts kriminālprocess, izmeklēšanas laikā tiks noskaidroti visi notikušā apstākļi, sacīja Jukāma. Viņa arī norādīja, ka patlaban policijas rīcībā nav precīzas informācijas par to, kam piederējusi jaunietes vadītā automašīna.

pirms 8 gadiem, 2013.08.01 15:44

Kaza

Var padomāt,ja būtu tehniskā apskate,tad sadursmes nebūtu.Stulbums.

pirms 8 gadiem, 2013.08.02 08:14

Vernons

Cēlonis ir neredzams velosipēdists, vai neredzams gājējs! Un viss kas nav savlaicīgi ieraugāms var tikt un tiks sabraukts un apdauzīts! Katram kāds mazs nieciņš ir jāizdara, lai izdzīvotu uz ceļa. Velosipēdists tika juridiski pareizi sabraukts! Tas pērējiem, lai aizdomājas!

pirms 8 gadiem, 2013.08.02 08:26

Policijas ziņas