Atsavina šaujamieročiem līdzīgus priekšmetus, to sastāvdaļas un munīciju (FOTO)

25. oktobrī uzsāktajā kriminālprocesā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauska iecirkņa policisti sadarbībā ar Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbiniekiem Bauskas novadā izņēma Otrā pasaules kara laika šaujamieročiem līdzīgus priekšmetus, to sastāvdaļas un munīciju, informē Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Sankcionēta kratīšana tika veikta vienā no privātmājām un tās teritorijā esošajās saimniecības ēkās, piesaistot kinologu ar dienesta suni. Uzsāktā kriminālprocesa laikā aizturēts 1943. gadā dzimis vīrietis, kurš nodarbojās ar šaujamieroču restaurāciju ar mērķi tos realizēt.

Krimināllikuma 233. panta 2. daļa paredz – “par šaujamieroča, šaujamieroča būtisko sastāvdaļu, šaujamieroča munīcijas, lielas enerģijas pneimatiskā ieroča, sprāgstvielas vai spridzināšanas ietaises izgatavošanu, remontēšanu, iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.


Policijas foto

Pievieno komentāru

Policijas ziņas