Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Avārijā traumas guvuši mazs bērns un sieviete 5

Šorīt divu automašīnu sadursmē Jelgavā traumas guvis mazs zēns un sieviete, informē Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Avārija notikusi Lielajā ielā uz tilta pār Driksu, kur 1990. gadā dzimusī, braucot ar automašīnu "Fiat", neievēroja drošu distanci un ietriecās priekšā stāvošā automašīnā "Opel Vectra", ko vadīja 1988. gadā dzimis vīrietis.

Sadursmes rezultātā traumas guvusi 1988. gadā dzimusī "Opel" pasažiere un 2015. gadā dzimušais zēns. Cietušie nogādāti medicīnas iestādē, kur secināts, ka hospitalizācija nav nepieciešama.

Starpsezonā "Latvijas valsts ceļi" (LVC) aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem uz ceļa, izvēlēties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot piesardzīgu distanci. Mainīgos laika apstākļos uz ceļiem var veidoties tā saucamais melnais ledus, kas ir neredzams, un autovadītājs to sajūt, tikai sākot veikt manevrus ar mašīnu – bremzējot, manevrējot ar stūri un pedāļiem. Visām šīm kustībām nevajadzētu būt straujām. Īpaši bīstami ceļu posmi ir tilti, satiksmes pārvadi, ielas ūdenstilpju un mežu tuvumā.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem autovadītāji aicināti informēt LVC pa bezmaksas diennakts tālruni 8000 5555. Saņemtā informācija tiek operatīvi nodota autoceļu uzturētājiem, kas veic nepieciešamos darbus braukšanas apstākļu uzlabošanai.


Foto: no interneta resursiem


Pievieno komentāru

Komentāri 5

Vernons

Nu protams, CSN jāzina, jāievēro un jāpilda katram otram. CSN 105. punkts ir domāts vismaz trīs satiksmes dalībnieku attiecību kārtošanai. "Priekšā braucošam bremzējot" CSN neeksistē? Priekšā braucošam bremzējot var piešūt LAPK 149. panta 4. punktu, "Agresīva braukšana"!
Ietriekties priekšā stāvošā auto var, ja spaida telefonam pogas! Bet tad slēdzienam jābūt atbilstošam.
Jebkādam ātruma samazinājumam jāsākas ar savlaicīgiem signāliem!
CSN 57. Pirms jebkura manevra – braukšanas sākšanas, pārkārtošanās, nogriešanās, apgriešanās braukšanai pretējā virzienā, apdzīšanas, transportlīdzekļa apturēšanas u. tml. – transportlīdzekļa vadītājam jāpārliecinās par ceļu satiksmes drošību un par to, vai netiks traucēti citi ceļu satiksmes dalībnieki, un laikus jādod brīdinājuma signāls ar gaismas virzienrādītājiem.
CSN 64. Signāla lietošana nedod transportlīdzekļa vadītājam priekšroku un neatbrīvo viņu no pienākuma ievērot piesardzību.
CSL 19. panta 3. punkts: Ceļu satiksmes dalībniekiem un citām personām jārīkojas tā, lai neradītu satiksmei bīstamas vai satiksmi traucējošas situācijas un nenodarītu zaudējumus.
"Opel Vectra", vadītājs nav balts un pūkains!
Katram priekšā esošam ar savu rīcību bija, ir un būs jāgarantē drošība!

pirms 2 gadiem, 2017.11.03 09:40

Tas pats Jānis

Kad tevi atjaunos Ģintermuižas pacientu štatā?

pirms 2 gadiem, 2017.11.03 14:53

Debīlis

Skaidrs,Vernon.Bremzēt nav brīv,kāds var iekrāmēt pakaļā.Ko tu iesaki darīt lai apstātos?

pirms 2 gadiem, 2017.11.03 13:43

Vernons

Apstāšanās bez savlaicīgiem signāliem ir noziegums. Strauja bremzēšana dubults noziegums. Bet no joslas joslā pārkārtojoties, nozogot kādam piederošu distanci ir trīskārtīgs noziegums. Un tam atbilst LAPK 149. panta 4. punktā minētais: Par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā:
1) vairāku tādu citu citam sekojošu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu izdarīšana, kas saistīti ar ceļu satiksmei bīstamu vai traucējošu situāciju radīšanu; uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no septiņdesmit līdz divsimt astoņdesmit euro. Jo to tā sāks īstenot, tad šāda tipa avārijas saruks.

pirms 2 gadiem, 2017.11.03 14:36

asdfgh

šitas:

ietriecās priekšā stāvošā automašīnā "Opel Vectra", ko vadīja 1988. gadā dzimis vīrietis.

liecina par to, ka kundze droņīja telefonu ;)

pirms 2 gadiem, 2017.11.03 15:51

Policijas ziņas