Avārijā uz šosejas divi cietušie 4

Svētdienas rītā vairāku automašīnu sadursmē uz šosejas Rīga – Jelgava cietuši divi cilvēki, vēl divi no hospitalizācijas attiecās.

Avārija notikusi Ozolnieku novadā, pie pagrieziena uz Ozolniekiem, ziņo aculiecinieki. Notikuma vietā strādāja Valsts policija, divas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigādes un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

NMPD pārstāve Inga Vītola informē, ka divi no avārijā iesaistītajiem – 1963.gadā dzimis vīrietis un 1965.gadā dzimusi sieviete – no mediķu palīdzības atteicās, jo nav guvuši traumas. Savukārt slimnīcā nogādāts vēl kāds vīrietis ar galvas traumu, brūci rokā un citām traumām, kā arī sieviete ar galvas smadzeņu satricinājumu un citām traumām. «Abu stāvoklis ir stabils, traumas nav smagas,» skaidro I.Vītola.

Pēc aculiecinieku ziņotā, notikuma vietā strādāja divas reanimācijas brigādes. I.Vītola gan precizē, ka ne vienmēr uzraksts «Reanimācija» nozīmē to, ka izbraukuši tieši attiecīgie speciālisti. «Divas brigādes nozīmē to, ka ir vairāki cietušie. Izbrauc tās brigādes, kas dežūrē attiecīgajā dienā,» skaidro NMPD pārstāve, piebilstot, ka smagu negadījumu gadījumā var izbraukt arī reanimācija un papildu brigādes.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

vārds

timrota fotoradari +15 bandai tur ceļazīmes neinteresē.

pirms 8 gadiem, 2013.09.29 13:07

Asdfgh

Tas ka notiek avaarijas, nenoziimee ka pie vainas ir fotoradaru nesamiiba. Tur nekad muuzhaa nav bijis fotoradars. Atkal kautkaadiem idinjiem likaas ka vijiem ir galvenais celsh vai arii ka paspees pie sarkanaa.

pirms 8 gadiem, 2013.09.29 13:29

Resnais

divi no hospitalizācijas attiecās.==atteicās

pirms 8 gadiem, 2013.09.30 09:01

Policijas ziņas