Cenu pagastā un Jelgavā sabojā ceļa zīmes 2

Ceturtdien vairāki transportlīdzekļi sabojājuši ceļa zīmes, informē Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Sakņudārza ielā, braucot no Dambja ielas uz Mazā ceļa pusi, autobusa «Setra» 1968.gadā dzimis vadītājs neievēroja drošu intervālu un uzbrauca metāla ceļa zīmei.

Vēl ceļa zīme sabojāta Cenu pagastā – šķērsojot krustojumu, tai uzbrauca 1952.gadā dzimis «Honda CRV» vadītājs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Adolfo

Nevis ceļa zīmei šķērsojot krustojumu uzbrauca «Honda CRV», bet gan Latvijas Valsts ceļu darbinieka idiotisma sekas! Aizbrauciet, paskatieties paši - tā kā Skuju pārbrauktuve ir slēgta (un attiecīgais "ķieģelis" ir uzlikts), tad neizprotamas loģikas vadīti LVC ir nomainījuši virziena zīmi tieši virs krustojuma, norādot, ka krustojumā uz Ozolniekiem no pirmās joslas ir jābrauc TAISNI. Ko arī Honda (nezinot patieso situāciju) darīja un pilnīgi loģiski sastapās ar krustojuma uzkalniņu un tajā iesprausto ceļa zīmes mietu. Te uzprasās 2 jautājumi (un ZZ varētu parakt, ja ir vēlme) - pirmkārt, kurš ir šīs pārzīmētās ceļa norādes lepnais autors (tauta alkst uzzināt savus varoņus, kas saņem algu no mūsu nodokļiem) un, otrkārt, kā tas nākas, ka visur Eiropā šādas ceļa zīmes krustojuma vidū uzstāda nevis uz plika mieta, bet gan uz atstarojošas konusa konstrukcijas, kas naktī arī ir izgaismota, un par šādu pārsteigumu vēl gabaliņu iepriekš ziņo attiecīga norādes zīme. Neba pirmā reize, kad šo mietu nones (tikai šoreiz gan nepārprotama LVC idiotisma dēļ).

pirms 8 gadiem, 2013.09.20 17:26

go

Nevajag ..irst. Honda nenonesa to mietu, kurš dzīvo uz saliņas un mūžīgi tiek nonests, bet gan aiz sava stulbuma aizķēra vienu no pārvietojamajām fiškām ar lampiņu galā.

pirms 8 gadiem, 2013.09.20 18:03

Policijas ziņas