Četrus vīriešus Driksas ielā soda par iedzeršanu 2

Aizvadītajā diennaktī medicīniskajā atskurbtuvē ievietotas astoņas personas, informē Jelgavas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Aiva Saulīte.

Savukārt četriem vīriešiem, kas pamanīti Pašvaldības operatīvās informācijas centra kamerās, Driksas ielā sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli. Vīrieši atzina, ka dzēruši sabiedriskā vietā.

Jāpiebilst, ka no Driksas ielas iereibušie aizgādāti arī uz atskurbtuvi – ap pulksten deviņiem pamanīts kāds piedzēries vīrietis, kas gulēja uz soliņa, bet jau naktī kāds vīrietis vārtījās pa trotuāru.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

lftk

nu vai ta tie ir žūpas lūk kur bij žūpas boļševiku laikos uz diviem ka paņēma priekšā trīslitrīgo burku ar ļergu katrs apēda pa bundžai {brāļu kapu} brētliņas tomātu mērcē un tad ka jau katra acs sāka skatīties uz savu pusi varēja teikt ka veči nedaudz tā paņēmuši uz krūti

pirms 8 gadiem, 2013.07.27 06:36

aculiecinieks

Pašvaldības Policija droši var patrulēt biežāk Driksas ielā, jo tur ļoti regulāri dzīvo dzērāji un tur pat arī guļ. Diezko patīkami nav tur staigāties ar bērnu pa dienu. Kaut gan pilsētas centrs skaitās.

pirms 8 gadiem, 2013.07.29 13:26

Policijas ziņas