Divi vadītāji stūrē stiprā reibumā 2

Vairāk nekā divu promiļu reibums pēdējās dienās konstatēts diviem «Renault» vadītājiem Jelgavā, informē Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Svētdien Māras ielā apturēta automašīna «Renault Master», ko vadīja 1968.gadā dzimis vīrietis. Viņam fiksēts 2,65 promiļu reibums.

Savukārt pirmdien Tērvetes ielā aizturēts 1972.gadā dzimis «Renault Clio» vadītājs, kura izelpā konstatēts 2,47 promiļu reibums. Vīrietis transportlīdzekli stūrējis, lai arī viņš nav ieguvis vadītāja apliecību.

Policijai ziņots arī, ka Satiksmes ielā automašīnai «Toyota Avensis» sabojāts aizmugurējais lukturis.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

semens

kas ta tas pa reibumu tāda sīka paģiriņa riktīgs ,Šumahers, ja nau vismaz litrs māgā nemaz īsti braukt neprot cita lieta ja laba tējkanna miroņūdens ko točkās leepni sauc pa spirtu tiek ieliets žūpas bezizmēra vēderā nu to es saprotu tad žūpas ačeles sāk skatīties katra uz savu pusi nu un tad sākas īstā-gonka tad žūpa ar saucienu -vai nu pi--is uz pusēm vai pī-da lupatās dodas ,trasē, rādīt savu meistarību nu un fināls parasti ir likumsakarīgs apmēram tāds kā vakar ar-kraisleru- uz Liepājas šosejas nu ar žūpu saucienu -uz priekšu manas līkās kājas -rauj tik vaļā droseli

pirms 7 gadiem, 2013.12.17 13:26

konstantins-drēbju skapis

ah-ha ha hā-nu žūpām uzsācies ziemas ,rallija, periods nu tik tiks ieņemta māgā kārtīga miroņspirta deva un žūpas varēs doties ,trassē,dzelzi grīdā un-----

pirms 7 gadiem, 2013.12.20 09:16

Policijas ziņas