Divus vīriešus soda par dzeršanu uz ielas 4

Ceturtdien dažādās pilsētas vietās diviem vīriešiem sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli par alkohola lietošanu sabiedriskā vietā.

Ap pulksten 13.30 Pašvaldības operatīvās informācijas centra videonovērošanas kamerās pamanīts, ka Raiņa un Jēkaba ielas krustojumā alkoholu dzer kāds vīrietis. Viņam izrakstīts protokols, skaidro Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Aiva Saulīte.

Līdzīga situācija novērota arī pēc pulksten 17 Rīgas un Institūta ielas krustojumā, kur arī vīrietis ticis pie soda par alkohola lietošanu sabiedriskā vietā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Resnais

Ja ar kamerām var nopeilēt, kāds šķidrums ir pudelē - alus vai bērzu sulas, tad kāpēc ir jāmeklē pieturas demolēšanas aculiecinieki Brīvības bulvārī :S Morāle laikam ir nedzeriet neko tuvu pie kamerām, vai pagriezt tām muguru.

pirms 8 gadiem, 2013.05.31 15:59

Dzivoju brivibas bulvari

Es paskatjis cik kameras ir briiviibas bulvaarii? 2vas sakot no lielupes tilta, perejas ir labi masketas vai es neredzu, tapec saubos ka siteju var notvert

pirms 8 gadiem, 2013.06.03 10:27

Tukšums

Tā jau tikai prevencija vai policijas darbības imitācija, sodītajiem vai aizturētajiem ir personas kods, vārds, uzvārds un deklarēta dzīves vieta.

pirms 8 gadiem, 2013.06.04 15:52

jelgavnieks

Ko visi cepjās, kam jums traucē kameras. pirmkārt es uzskatu ka dzert vajag mājās, kafe bāros utt. tādus vajag sodīt kuri sadzerās un pēc tam piesienās garāmgājējiem. Un ja kkas notiek kāds piekauj vai aplaupa? uzreiz kur kameras, kur tās skatās kad vajag utt?!

pirms 8 gadiem, 2013.06.05 18:51

Policijas ziņas