Ekspertīze apstiprina, ka nāvīgā dzira bija metanols; upuru varēja būt desmitreiz vairāk 6

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (Reformu partija) trešdienas rītā televīzijas programmā «900 sekundes» informēja, ka otrdien saņemti Jelgavas surogātalkohola ekspertīzes rezultāti. Tie apstiprina, ka šķidrums, no kura Jelgavā miruši seši cilvēki, ir metanols.

«Pietiek jau ar mazu devu, lai tā būtu nāvīga,» skaidroja ministrs, norādot arī, ka vielas ietekme uz organismu var parādīties 12 stundu laikā.

Iekšlietu struktūrām zināms konkrēts cilvēks, kurš indīgo vielu piegādājis uz Jelgavu. «Maz ticams, ka tā ir kļūda,» R.Kozlovskis neizslēdz, ka metanols nelegālā alkohola tirgū iepludināts apzināti. 

Izņemtā metilspirta apjomi bijuši ļoti lieli, upuru varēja būt desmit reizes vairāk, norādīja ministrs.

Viņš neizslēdz arī jaunus upurus, jo, kā Valsts policija minēja iepriekš, nav garantijas, ka šķidrums nav nonācis ārpus Jelgavas.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

ješka

pamazām likvidējam bomžikus? -Jau sen varēja visas točkas ciet aizklapēt, bet laikam jau kādam tās maksā nodokļus.

pirms 8 gadiem, 2013.10.16 08:20

Kozels

Šeti būtu "jānomet" policijas amatpersonas. Visu varēja atklāt, jo viss par "točkām" jau bija zināms. Tas ir nozēlojami, ka mūsu valstī policisti tik operatīvi var rīkoties tikai tad, ja notiek nelaimes gadījumi, kā šie.

pirms 8 gadiem, 2013.10.16 12:13

manuprāt

Varētu būt divi reāli labumi - maznodrošinātie pašiznīcinās (samazinās sociālie izdevumi) un kāds var arī mazliet nopelnīt par acu aizžmiegšanu un nekā neredzēšanu.

pirms 8 gadiem, 2013.10.16 14:59

pankofska

ta tu esi tas piegādātājs , kapēc vēl uz brīvām kājām ?

pirms 7 gadiem, 2013.10.17 10:02

vilis

nu un kā ta būs šoreiz ar atbildību pa nodarīto atkal kārtējie nosacītie atkal mūžīgās spalvainās rokas kurām tik ļoti patīk blēdīgajās ķetnās turēt latu paciņas vai ta tāda apzināta cilvēku noindēšana juridiski nau pielīdzināma massu slepkavībai pa kuru nemaz nedomājot būtu piespriežams augstākais soda mērs kāds pēc pastāvošās sodu kārtības būtu mūža ieslodzījums un protams ar konfiskāciju vai atkal būs jau tā visiem apnikusī nosacītā termiņi

pirms 7 gadiem, 2013.10.17 13:13

Policijas ziņas