FOTO: Nesadala ceļu pie pagrieziena uz «Līcīšiem» un Pārlielupē 5

Svētdien negadījumos cietuši vairāki pasažieri, informē Valsts policijas pārstāve Inese Upeniece.

Svētdien Cenu pagastā kāda 1975.gadā dzimusi «Volkswagen Golf Variant» vadītāja netika galā ar transportlīdzekļa vadību, iebrauca grāvī un apgāzās. Mediķi snieguši palīdzību gan sievietei, gan pasažierei – 2012.gadā dzimušai mazulei. Negadījuma seku likvidēšanā bija iesaistīts arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Savukārt Mātera ielā Jelgavā negadījumā, kurā iesaistītas «Audi A6 Avant» un «Volkswagen Passat Variant», cietusi 1956.gadā dzimusi pasažiere.

Pirmdien Cenu pagastā noticis vēl viens negadījums – pie pagrieziena uz kazu fermu «Līcīši» kāds «Volkswagen Passat» vadītājs, neveiksmīgi veicot smagās mašīnas apdzīšanas manevru, nobrauca no ceļa. I.Upeniece skaidro, ka policijas iesaistīšanās nebija nepieciešama, jo cilvēki un trešo personu īpašums avārijā cietuši nav.

Savukārt pēcpusdienā Aviācijas ielas un Loka maģistrāles krustojumā saskrējās divas vieglās automašīnas, novēroja portāls zz.lv.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Vernons

Kaut kas nav kārtībā ar mūsu spriest spējām. Gribam braukt ātri un tā arī darām, braucam ātri. Piemēram Latvijas ceļu māj

pirms 8 gadiem, 2013.07.22 22:22

Vernons

Mājas lapa www.lvceli. var tiešraidē pavērot vidējos ātrumus! Bet brīdinājuma signālus ieslēgt priekš aizmugurē esošā ir pilnīgs apgrūtinājums. Sekas - avārijas!

pirms 8 gadiem, 2013.07.22 22:25

Vernons

www.lvceli.lv

pirms 8 gadiem, 2013.07.22 22:32

Policijas ziņas