Ietriecas kokos un mašīnā atstāj trīs cietušos

Vakar Jēkabpilī vieglā automašīna notrieca kādu 61 gadu vecu sievieti, kura ar traumām nogādāta slimnīcā.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka Rēzeknes ielā 1968.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu «Ford Mondeo», notrieca gājēju, 1952.gadā dzimušu sievieti, kura ar galvas traumu nogādāta slimnīcā.

Savukārt Kandavas novada Cēres pagastā pagaidām neidentificēts vadītājs ar automašīnu «Volkswagen Golf» notrieca 1992.gadā dzimušu sievieti un aizbrauca no notikuma vietas. Cietusī gājēja ar traumām nogādāta slimnīcā.

Jelgavas novada Sesavas pagastā pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu «Škoda Pick Up» nobrauca no ceļa un ietriecās divos kokos. No avarējušās automašīnas slimnīcā ar traumām nogādāts 1991.gadā dzimis vīrietis un divas 1994.gadā dzimušas jaunietes.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 28 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 13 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 12 avārijas, kurās cieta trīs cilvēki.Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja 56 transportlīdzekļu vadītāju, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu. No tiem 19 bija autovadītāji, 37 - velosipēdu un motorolleru vadītāji. Rīgas reģionā par braukšanu reibumā aizturēti 22 transportlīdzekļu vadītāji - deviņi autovadītāji un 13 velosipēdu un motorolleru vadītāji.

Pievieno komentāru

Policijas ziņas