Jelgavā četri cilvēki nāvīgi saindējušies ar nelegālu alkoholu; vēl trīs cietuši 5

Jelgavā, Kazarmes ielas apkaimē vairāki cilvēki smagi saindējušies ar, iespējams, nelegālu alkoholu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece aģentūrai LETA apstiprināja, ka vakar, 12.oktobrī, reģistrēti četri nāves gadījumi, kuru cēlonis, pēc sākotnējās informācijas spriežot, ir saindēšanās ar nelegālas izcelsmes alkoholu.

Miršanas cēlonis tiks noskaidrots ekspertīzē.

Vēl trīs cilvēki, kas saindējušies ar alkoholu, nogādāti slimnīcā. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola aģentūrai LETA pastāstīja, ka mediķi vakar dažādos laikos snieguši palīdzību trim cilvēkiem no dažādām Jelgavas vietām, viņu vidū bijusi arī kāda 58 gadus veca sieviete, kas ap pulksten 19 atrasta uz Kazarmes ielas.

Visi cietušie nogādāti slimnīcā, taču viņu veselības stāvoklis vērtējams kā stabils.

Valsts policija nekavējoties sākusi izmeklēšanas darbības, kuru rezultātā aizturētas četras personas. Policija sākusi kriminālprocesu un turpina strādāt.

Sietniece uzsvēra, ka iedzīvotājiem būtu maksimāli jāizvairās no nezināmas izcelsmes alkohola lietošanas.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Infuzijs

Rīt no laukiem darbā ieradīsies pilsētas saimnieki un policisti, apspriedīsies,
un sāks cīņu ar krutkas tirgotājiem.

pirms 8 gadiem, 2013.10.13 20:26

Jāizvairotājs

Jāizvairās arī ziņot ,,cik noprotams

pirms 8 gadiem, 2013.10.13 21:05

...

manispēc tāds alkohols jālaiž brīvā tirdzniecībā~ tie, kuri dzīvot negrib-apmirs, bet kuri dzīvot grib-nedzers. Tā pat nekādas jēgas nav no tiem alkašiem.
...normāls cilvēks pa točkām nestaigā.

pirms 8 gadiem, 2013.10.14 12:04

Policijas ziņas