Jelgavā naktī pieķer nelegālu taksistu

Pagājušajā naktī Jelgavā, Uzvaras ielā, tika konstatēts aizdomīgs taksometra pakalpojumu sniedzējs, kuram, kā izrādījās, nebija atbilstošas licences.

Jelgavas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce aģentūru LETA informēja, ka ap pulksten 2 naktī policisti patrulēšanas laikā konstatēja, ka kādā stāvlaukumā atradās automašīna «Audi», kuras numura zīmei bija «TX» marķējums.

Iespējamajam taksometram dega atbilstošs plafons un zaļā lampiņa, un mašīnā atradās vadītājs, tomēr taksim uz labās puses aizmugurējām durvīm nebija norādīta nepieciešamā informācija par pakalpojumu izcenojumu.

Pārbaudot dokumentus, tika konstatēts, ka šai automašīnai nav licences taksometra pakalpojumu veikšanai. Šoferis paskaidroja, ka par takša vadītāju strādājot sešus mēnešus, un darba līgums vēl neesot noslēgts. Vadītājs paskaidroja, ka mašīna nav pienācīgi aprīkota, jo ir nesen pārkrāsota.

Taksis tika nofotografēts, noformēts apskates protokols, un vadītājam būs jāierodas uz pārrunām Jelgavas Pašvaldības policijā.

Pievieno komentāru

Policijas ziņas