Jelgavā par vairāku iedzīvotāju apkrāpšanu aizturēts Lietuvas pilsonis 4

Aizdomās par vairākām krāpšanām Valsts policijas Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja 1991.gadā dzimušu Lietuvas pilsoni, kurš ievietots īslaicīgā aizturēšanas vietā.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts, vai vīrietis nav iesaistīts arī citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanā, informē policijas pārstāve Ieva Sietniece. 

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde jau iepriekš informēja par vairākiem krāpšanas gadījumiem Jelgavā, kad pensijas vecuma sievietēm tika zvanīts uz dzīvokļa telefonu un pieprasīta nauda par it kā notikušu ceļu satiksmes negadījumu, kurā iesaistīti viņu tuvinieki. Krāpniekam zvanot uz sešām adresēm, naudu neizdevās izkrāpt, savukārt četrām pensionārēm nauda tika izkrāpta. 

Sākts kriminālprocess par krāpšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Policija aicina par šāda veida gadījumiem informēt nekavējoties, zvanot uz 110.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

john

Nesen tak viens leitis jau bija aizturēts par līdzīgiem nodarījumiem!? Viņi hipnotizē, vai cilvēki ir padumji un paši atdod naudu?

pirms 7 gadiem, 2013.10.29 14:04

monvīds

Komentārsjau sensenās grāmatās ir rakstīts ka leitis visus gadus ir liels zaglis un laupītājszināšanai leitis jau nau tautība bet profesija

pirms 7 gadiem, 2013.10.29 14:35

eris

Latvietis jau nau ne grama gurdraks,letticigs un bailigs ka lapsa,un vienmer ar kaut ko nau apmierinats.

pirms 7 gadiem, 2013.10.29 14:37

konstantins-drēbju skapis

ar saucienu -tvoj dom tjurma-būrī iekšā un nekādas piedošanas

pirms 7 gadiem, 2013.10.30 10:17

Policijas ziņas