Jelgavas novadā par kukuļdošanu aizturēts autovadītājs 3

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde informē, ka trešdien Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas darbinieki Līvbērzes pagastā  aizturējuši autovadītāju, kurš mēģinājis piekukuļot policijas darbiniekus.

1964.gadā dzimušais vīrietis vadīja  transportlīdzekli ar neieslēgtām gaismām. Lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, mēģināja policistiem iedot desmit latus, pēc kā arī tika aizturēts.

Sākts kriminālprocess par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, nodošanu vai piedāvāšanu personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais vai piedāvātais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Zemgales reģionā par kukuļdošanu šogad aizturēti 43 autovadītāji, Jelgavā – deviņi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Resnais

Labs advokāts pierādīs, ka viņš stāvēja, tikai uzpūta vējš no mugurpuses un tā kā paši policisti arī mēdz stāvēt naktī bez gaismām, tad tiks attaisnots nozieguma sastāva trūkuma dēļ. Un pārkāpums skaitās neiedegtas gaismas. Ieslēgtas un iedegtas tomēr nav viens un tas pats.

pirms 8 gadiem, 2013.08.29 18:05

...

cikos tas bija, Vai dienas tumšajā laikā? Ja ne-tad policisti paši devuši mājienu, ka ...var vienoties...protokolu-vai kā??? Citādi mudakam jābūt, lai sesaprastu, ka vairāk par brīdinājumu nedabūs.

pirms 8 gadiem, 2013.08.30 14:20

Policijas ziņas