Jelgavas slimnīcā nogādāta vēl viena ar metilspirta šķīdumu saindējusies sieviete 2

Šodien pēc pulksten 12 Jelgavas slimnīcā nogādāta vēl viena sieviete, kura saindējusies ar metilspirta šķīdumu, aģentūru LETA informēja Jelgavas pilsētas slimnīcas virsārste Solveiga Ābola.

Lai arī 1958.gadā dzimušās sievietes stāvoklis pašlaik nešķiet ļoti smags, tomēr viņa ievietota reanimācijas nodaļā. Arī citi pacienti, kuri slimnīcā nonāk pēc saindēšanās ar metilspirta šķīdumu, sākotnēji tiek ievietoti reanimācijas nodaļā, jo šādas saindēšanās gadījumā neatgriezeniskas izmaiņas var notikt ļoti strauji, skaidroja Ābola.

Jau ziņots, ka vakar Jelgavas slimnīcā miris kārtējais metilspirta upuris - kāds 1963.gadā dzimis vīrietis. Vīrietis miris pusstundas laikā pēc nogādāšanas slimnīcā.

Jelgavas slimnīcā pēc saindēšanās ar metilspirtu līdz šim miruši seši cilvēki, taču saskaņā ar policijas informāciju pavisam no nelegālā alkohola lietošanas miruši septiņi cilvēki. Vismaz viens nāves gadījums nav attiecināms uz Jelgavas slimnīcu, taču Ābolas rīcībā esot neoficiālas ziņas par kopumā diviem nāves gadījumiem ārpus slimnīcas, līdz ar to kopējais mirušo skaits varētu būt astoņi.

Līdz šim Jelgavas slimnīcā kopumā nogādāti 12 cilvēki, kuri saindējušies ar metilspirta šķīdumu. Seši no viņiem ir miruši, bet viens jau no slimnīcas ir izrakstīts. Pieci cilvēki joprojām atrodas slimnīcā - trīs no viņiem ir terapijas nodaļā, divi - reanimācijas nodaļā. Otrdienas vakarā slimnīcā pēc saindēšanās ar metilspirta šķīdumu ievesti trīs pacienti - kā jau minēts, viens no viņiem miris, savukārt 1962.gadā dzimis vīrietis ievietots terapijas nodaļā, bet aptuveni 40 gadus vecs vīrietis - reanimācijas nodaļā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Smurfs

Labāk lai aiziet uz citiem medību laukiem.Tā nu ir pašu izvēle vai dzīvot normāli vai rīt kaut kādus mēslus.Pareizi M.Šics teica, ka tos līdzekļus ko iztērē šādu indivīdu ārstēšanai labāk novirzīt citiem mērķiem.

pirms 8 gadiem, 2013.10.16 20:52

Dzintra

Kad policija pievērsīsies Kr.Barona ielai Nr.40 ,kur joprojām tirgo -itkā atļauto narkotiku-,avīzē rakstīja ,ka šī vieta ir slēgta.VECĀKI PIESTAIGĀJIET PIE ŠĪS ADRESES ,VARBŪT JŪSU ATVASES TUR ARĪ GROZĀS.

pirms 8 gadiem, 2013.10.18 09:28

Policijas ziņas