Kopš vakardienas Jelgavas slimnīcā jauni metilspirta šķīduma upuri nav uzņemti

Kopš vakardienas pusdienlaika Jelgavas slimnīcā vairs nav uzņemti jauni pacienti, kuri būtu saindējušies ar metilspirta šķīdumu, aģentūru LETA informēja Jelgavas pilsētas slimnīcas galvenā ārsta vietniece Solveiga Ābola.

«Saistībā ar šiem gadījumiem ir iestājies tāds kā miers, un nekādi jauni notikumi nav bijuši,» informēja Ābola. Tas gan nenozīmējot, ka var atslābt un droši uzskatīt, ka jaunu saindēšanās gadījumu vairs nebūs, piebilda galvenā ārsta vietniece.

Jelgavas slimnīcā turpina ārstēties pieci cilvēki - viena sieviete un četri vīrieši -, kuri lietojuši indīgo dziru. Nevienam no viņiem dzīvības briesmas nedraudot. Divi no viņiem ir reanimācijas nodaļā, bet pārējie trīs - terapijas nodaļā. «Iespējams, kādus no vīriešiem šodien laidīsim mājās,» piebilda Ābola.

Jelgavas slimnīcā pēc saindēšanās ar metilspirtu līdz šim miruši seši cilvēki, taču saskaņā ar policijas informāciju pavisam no nelegālā alkohola lietošanas miruši septiņi cilvēki. Vismaz viens nāves gadījums nav attiecināms uz Jelgavas slimnīcu, taču Ābolas rīcībā esot neoficiālas ziņas par kopumā diviem nāves gadījumiem ārpus slimnīcas, līdz ar to kopējais mirušo skaits varētu būt astoņi.

Pievieno komentāru

Policijas ziņas