Krustojumā avarē satiksmes autobuss un vieglā mašīna (papildināts) 14

Trešdienas rītā Jelgavā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīts «Dobeles Autobusu parka» autobuss.

Portāls zz.lv novēroja, ka ap pulksten 8 Mātera un Svētes ielas krustojumā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīts «Mercedes Benz» satiksmes autobuss un automašīna «Audi». Autobuss braucis maršrutā Dobele - Jelgava.

Notikuma vietā strādā policija.

Avārijas vietā nedaudz apgrūtināta satiksme.

Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece informē, ka policija skaidro notikušā apstākļus. «Informācijas par cietušajiem nav,» piebilst viņa.

Foto: Gaļina Kudrjavceva

Pievieno komentāru

Komentāri 14

vārds

Policijai jāizveic akcija un jāsoda visi tie, kas pie sarkanās gaismas pārbrauc krustojumus. Tādu pēdējā laikā saradies ļoti daudz. Pareizi būtu visus sūtīt uz atkārtotu medicīnisko pārbaudi.

pirms 8 gadiem, 2013.09.18 09:10

ne tikai

brauc pie sarkanās gaismas, bet arī brauc pāri nepārtrauktajām līnijām, apdzen pa labo pusi, neieslēdz virziena rādītāju pie virziena maiņas... signalizē, ja kāds brauc pēc noteikumiem, aplī izteikti visu apli brauc pa labo malu, kaut ir 2 joslas... spraucas visiem garām un dara vēl visādas riebeklības, piemēram, ja viņu grasās kāds apdzīt, jo brauc krietni lēnāk par atļauto ātrumu, tad noteikti atradīs gāzes pedāli, ko uzspiest, lai traucētu apdzīšanu. Kur tad vēl runāšana pa telefonu, SMS rakstīšana, interneta lietošana utt. utjpr..... Bet policisti neko citu neprot, kā ielīst krūmos un so'dīt par ātruma pārsniegšanu. Kārtībai pilnīgi pietiktu, ja vairākās vietās stāvētu kaut tukšas polcijas mašīnas...

pirms 8 gadiem, 2013.09.18 09:22

VARDS

Policija jau neparaudzinas lielu cilveku. Acimredzor vecaki nav iemacijusi atbildibas sajutu, pieklajibu.Mes visu laiku prasam tikai no citiem, bet pasi no sevis pilnigi neko.Sakam jau zombijus atgadinat.

pirms 8 gadiem, 2013.09.18 09:34

asdfgh

dalja no visiem tevis nosauktajiem paarkaapumiem ir tikai sekas kaada seenjotaaja tizlajiem manevriem uz celja.

pirms 8 gadiem, 2013.09.18 09:40

Vincents

asdfgh, Nav oblogāti kādam sēņotājam jāpatraucē pirms tam. Spilgts piemērs vakar, pieluksofora pirms Lielupes tilta, centra virzienā. Piriekšā stāvošais lēni uzsāka kustību un nepaātrinājās ātrāk par 45 kmh, kad sāku viņu apsteigt pa otro joslu, tad viņam laikam dikti nepatika, jo pēkšņi ātrumu palielināja līdz 70kmh, savukārt man bija jāsasniedz 80kmh, lai viņu apsteigtu un atgrieztos pirmajā joslā.

pirms 8 gadiem, 2013.09.18 10:01

Ezis

Gribētu aizbilst kādu vārdiņu par apļa labo malu - saprotu, ka šāda braukšana nav lāga, tomēr gadās tā darīt - jo, ja visu dara pēc noteikumiem, tevi no "iekšējās" joslas var pat neizlaist uz vajadzīgo pagriezienu. Šāda sistēma darbojas tikai apļos ar lielu rādiusu - kā apvedceļā pie Miera kapiem, bet mazākos - kā pie Helmaņa vetiem, vai, ELLES ĻAUNUMS Rūpniecības ielā - dabūsi pa iekšējo joslu vizināties, kamēr kāds labsirdis uz ārējo joslu izlaidīs. Jebšu vajag bremzēt grīdā ar labo pagriezienu un veidot korķi - tā vai?

pirms 8 gadiem, 2013.09.18 11:35

Vernons

Par apli! Ne Talllnā, ne Kauņā, ne Vīļņā pa labo malējo joslu nav radīta iespēja turpināt kustību pa apli. Pirmā josla izbeidzas pirmajā nobrauktuvē. Tas ir satiksmes organizācijas jautājums. Berlīnē 17. jūnija "štrāse", pirma josla izbeidzas pirmajā nobrauktuvē un no apļa vidus atveras jauna josla. Googlē var ieraudzīt, kas tur nav bijis!
Tā kā pie mums tiek organizēta kustība apļos ir CSN 10. punkta pārkāpums, citai personai ir jārīkojas TĀ, lai neveidotu bīstamu situāciju.
Par šo, vienam no abiem bija aizliegums braukt! Pilsēta lepojas ar video. Kur tas ir?

pirms 8 gadiem, 2013.09.18 12:41

Vernonam un citiem zinātājiem:

Parādiet, kurā vietā CSN ir norādīts, ka AIZLIEGTS braukt pa apli labjā malējā joslā? Es jautāju bez jebkādas provokācijas: tiešām nesaprotu. Izrakos visiem CSN cauri un neatradu, izņemot vispārīgos noteikumus par pārkārtošanos, iebraukšanu un izbraukšanu. Principā, ir loģiski atstāt iekšējo joslu brīvu - priekš tiem steidzīgajiem, kas vēlas braukt ātrāk. Piekrītu par Lietuvas apļiem - tie ir loģiski un forši. Bet Latvijā - ko nu darīt?

pirms 8 gadiem, 2013.09.18 16:42

Vernons

Neatradīsi ar! Jo CSN tā ir uzrakstīti un tas kas notiek uz apļiem ir satiksmi paralizējošs faktors. Celu satiksmes Noteikumiem bija jāatbilst šo Noteikumu 10. punktam! Projektam arī bija jāatbilst šiem maģiskajam punktam. Kāpēc citās valstīs var bet Latvijā nevar? Uz apli trīs joslas bet divas vidējās brīvas!

pirms 8 gadiem, 2013.09.18 18:43

Resnais

un pareizi ir, ka brauc pa malējo. Ja tā izbeigsies nobrauktuvē, tad ir vajadzīgas 2 pārkārtošanās katra ar sadursmes risku. + Latvijas fenomens, ka gan jau kāds turpinās pa vecam, jo apzīmējumi nav saredzami. Tagad ir tikai 1x jādod ceļš un brauc ārā, kad vēlies

pirms 8 gadiem, 2013.09.19 10:53

Tas Vincentam

nebija gadījumā melns pasāts - pie kura sēdēja sieviete? mana arī bija tā, ka priekšā mašīna jau pie sarkanā lēni sāka ripot uz priekšu un nepaātrināja ātrumu kamēr nesāku apdzīt.... Besī

pirms 8 gadiem, 2013.09.18 10:11

Vincents

Tā bija zaļa Mazda vai Mitsu, kaut kas ap 15 gadu vecs.

pirms 8 gadiem, 2013.09.18 11:07

Ilgonis

Nesapratu - tu to mašīnu pie sarkanās apdzini, vai? Šausmas, ar ko es dalu ceļus...

pirms 8 gadiem, 2013.09.18 16:45

Policijas ziņas