Līvbērzes pagastā grāvī atrod automašīnu 4

Trešdien pēc pulksten 15 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki devušies uz Līvbērzes pagastu, kur no kāda grāvja jāizvelk automašīna.

VUGD speciāliste Viktorija Šembele portālam zz.lv skaidro, ka palīdzību lūgusi Valsts policija. «Cilvēku mašīnā nav,» piebilst viņa.

Savukārt Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece skaidro, ka mašīna atrasta kādā grāvī uz vietējās nozīmes ceļa. Policija vēl skaidro, kas vadīja avarējušo automašīnu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Resnais

Vispār policijai nav nekādas daļas, kas vadīja, jo noteikumi atļauj pamest negadījuma vietu, ja iesaistīts ir tikai viens transportlīdzeklis, nav cietušo vai bojāta trešo personu manta. Nedomāju, ka krūmi vai zāle grāvī tik vērtīga, ka Latvijas valsts ceļi piedzīs zaudējumus.

pirms 8 gadiem, 2013.09.25 19:17

Aculiecinieks

Padomā pirms runā,ja nezini faktus. Šoferis bija labā reibuma stāvoklī, un nedomāju ka Tu vēlētos lai tāds pi***as notriec piemēram Tevi vai kādu no Tavas ģimenes. Kā par laimi cietušo šoreiz nav, bet tas nenoņem no viņa atbildību.

pirms 8 gadiem, 2013.09.25 21:23

agha

aculiecinieks1 kaada tev starpiiba? kaa buutu ja buutu..? nevienam neinteresee jo taa nebija..

pirms 8 gadiem, 2013.09.27 20:05

to agha

jā man ir starpība.a tev baigi pi** ko es rakstu?var saprast ka tu neesi pa pilnu rubli...tev laikam nav ģimene... vai arī veselais saprāts.turpini dzīvot savā iedomu pasaulē,kur nekas nevar atgadīties un viss ir pie kājas.

pirms 8 gadiem, 2013.10.02 22:00

Policijas ziņas