Mātes bailēs no bērniem lūdz aizvest viņus uz atskurbtuvi 2

Aizvadītajā diennaktī pašvaldības medicīniskajā atskurbtuvē ievietotas desmit personas, informē Jelgavas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce. Par diviem iereibušajiem sūdzējās viņu mātes.

Pēc pulksten 12 atskurbtuvē nonāca kāda sieviete no Robežu ielas – viņa bija alkohola reibumā un agresīvi noskaņota, tāpēc iereibušās mātei bija bail atrasties ar meitu.

Pēc pulksten 14 par savu atvasi sūdzējās kāda iereibusi sieviete no Dobeles šosejas. Sieviete policistiem stāstīja, ka piedzēries dēls ir agresīvi noskaņots, tāpēc arī viņš aizvests uz atskurbtuvi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Resnais

Kādu meitu izaudzināji ar tādu jādzīvo. Alkoholiķi pat vīrietis pie sevis neņems, ja vien pats nav alkoholiķis.

pirms 7 gadiem, 2013.11.21 09:34

Biologs

Nav taisnība, neviens cilvēku apzināti neaudzina par alkoholiķi. Zinu, ka ar bērnu alkoholisma problēmām cīnās ļoti labas nedzērāju ģimenes. Mūsu valstī šobrīd likumdošana atļauj alkoholiķim darīt veselajam cilvēka saprātam neiedomājamas lietas. Acīmredzot, kādiem varas elitei tuvu stāvošiem cilvēkiem, pat ir ļoti izdevīgi, ka mūsu valsts iedzīvotāji nodzeras un lieto dažādas apreibinošas vielas.
Aicinu ārstus un visu citu profesiju pārstāvjus, kuri saprot, kādas ciešanas un postu rada ģimenēm un sabiedrībai, pārmērīga alkohola, kā arī citu apreibinošu vielu lietošana, apvienoties un uzsākt cīņu valsts mērogā.

pirms 7 gadiem, 2013.11.22 12:52

Policijas ziņas