Mediķi precizē, ka avārijā četri cietušie; sieviete guvusi lūzumus 2

Aizvadītajā diennaktī Zemgalē notikusi smaga avārija, kurā cietuši četri cilvēki, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Vissmagāk cietusi 44 gadus veca sieviete, kura guvusi lūzumus un iekšējo orgānu sasitumus. Viņa nogādāta slimnīcā.

Krūšu kurvja traumu guvis 40 gadus vecs vīrietis, bet sešgadīgs zēns - krūšu kurvja un galvas sasitumus. Abi patlaban ārstējas slimnīcā.

Savukārt 35 gadus vecs pasažieris nogādāts slimnīcā, jo avārija viņu psiholoģiski šokējusi.

NMPD aizvadītajā diennaktī saņēmis 1191 izsaukumus, no tiem 233 bijuši saistīti ar dažādām traumām.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Resnais

Nepārdomāts krustojums. Skatiens jāvērš pa kreisi, lai redzētu, kas brauc pa galveno, novēršoties no tā kas priekšā. Un ja nu tur blondīne nomet pa mēmajiem? Vēl pārīti mirušo vajadzēs, lai speciālisti kaut ko darītu lietas labā.

pirms 8 gadiem, 2013.09.21 12:52

essssss

Un cik vēl vajag upurus lai kaut kas tiktu darīt lietas labā un beidzot sakārtotu šo krustojumu,ir jau vietējie iedzīvotāju vērsušies gan rakstiski valsts ceļiem gan mutiski runājuši ar pašvaldību,bet atbilde viena un tā pati ka nav līdzekļu.Varbūt šo izlasīs Caunes kungs un kautko darīs lietas labā,jo pa šo krustojumu ne tikai brauc mašīnas bet arī iet bērni uz skolu un no kā arī vecāka gada gājuma ļaudis,un gribētos piebilst ka šī avārija notika brīdī kad tiko bija atgājis satiksmes autobus un uz ceļa apmales gāja uz mājām no skolas bērni un paldies dievam ka necieta neviens gājējs.Cik vēl jānotiek nelaimes gadījumiem lai mūs beidzot kāds izdzird? Te laikam bez tabu neiztikt..............?????????????

pirms 8 gadiem, 2013.09.22 10:36

Policijas ziņas