Motorollerists bez vadītāja apliecības braukā pa bērnu laukumu 6

Ceturtdien ap pulksten 20 Jelgavas Pašvaldības policijai ziņots par diviem jauniešiem, kas ar motorolleriem braukājušies pa bērnu rotaļu laukumu Ozolskvērā.

Jaunieši noliedza, ka būtu braukājušies pa bērnu laukumu, arī, apskatot laukumu, bojājumi netika konstatēti, skaidro policijas pārstāve Sandra Reksce.

Viens no 15 gadus veciem jauniešiem policistiem uzrādīja gan vadītāja apliecību, gan braucamā tehnisko pasi, bet otrs varēja uzrādīt tikai tehnisko dokumentāciju, jo nav ieguvis vadītāja apliecību. 

Par notikušo paziņots Valsts policijai.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

aIs

Apdrošināšanu protams piemirsās pajautāt....

pirms 7 gadiem, 2013.10.25 16:17

!!!

Domāju ka pie transporta līdzekļa pārbaudes dežurnijs to pateica ir/nav.

pirms 7 gadiem, 2013.10.25 19:48

Resnais

Jāatceras, ka ir 2 gadījumi, kad policijas darbinieks drīkst apturēt transportlīdzekli. Ja ir pamatotas aizdomas par satiksmi reglamentējošo noteikumu pārkāpumu un policijas priekšnieka plānotie pasākumi ar pavēli. Arī stāvošai personai drīkst pārbaudīt dokumentus, ja ir pamatotas aizdomas par likumpārkāpumi. Tas viss ir rakstīts svētajos rakstos, ko sauc Likums par policiju.

Jaunieši noliedza, ka būtu braukājušies pa bērnu laukumu, arī, apskatot laukumu, bojājumi netika konstatēti, tātad acīmredzama policijas administratīvā patvaļa. Es jauniešu vietā rakstītu depešu uz prokuratūru :D

pirms 7 gadiem, 2013.10.26 23:00

Pusresnā berta

Mazāk dir... tievāks būsi

pirms 7 gadiem, 2013.10.27 09:42

Renars

Virsraksts, Jums cienītā avīze, ir izdevies krietni krāšņāks par pašu notikumu,tiešām bija ponts to rakstīt..................................

pirms 7 gadiem, 2013.10.28 16:06

priekš Resnais

Tu laikam esi tāds debila, ka tik tiešām rakstītu depešu uz prokuratūru. Redzams, ka esi kādu kursu izgājis kādā juristu diploma iegūšanas vietā kādā krūmu universitātē, ja kaut ko murmuļo par likumiem. Tagad jau ir pilna Latvija ar šitādām krūmu universitātēm, kur var iegādāties diplomus par samaksu. Nu jā, mācību maksu. Ja ir normāla policija vai milicija, tad pēc depešas prokuratūrai tu drīkstētu tikai kājām staigāt un pie tam - tikai pa ceļa kreiso pusi, lai būtu pēc likuma. Vot tā, vecīt!

pirms 7 gadiem, 2013.10.28 17:27

Policijas ziņas