Nepilngadīgā apsaukā lielveikala apkopēju 3

Uz Pašvaldības policiju būs jāierodas kādai jelgavniecei, kuras meita svētdien tirdzniecības centrā «Vivo» apvainojusi apkopēju.

14 gadus vecu meiteni aizturējis veikala apsargs, informē Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce. Apkopēja policistiem paskaidroja, ka nepilngadīgā apsaukājusi viņu necenzētiem vārdiem, tā neesot arī pirmā reize. Meitene noliedza, ka būtu apsaukājusi sievieti, to esot darījuši viņas draugi.

Nepilngadīgā nogādāta dzīvesvietā Svētes ielā un nodota mātei, sievietei izsniegta pavēste par ierašanos policijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

māte

nez no kādas augstdzimušo kārtas nākusi šī meitene, ka var šādi atļauties...( gan jau pati no kādas sūdu bedres vai alkānui ģimenes).

pirms 8 gadiem, 2013.10.21 16:41

ješka

ja publicētu vārdu-uzvārdu un skolu, vai kā citādi atpazīstamu cilvēku, varbūt būtu kaut kāda jēga. Ne visi ir varoņi, ja viņu vārdi tiktu nosaukti vai likti pie kauna staba!

pirms 8 gadiem, 2013.10.22 08:50

jēdža

interesanti kāds blats ir apkopējai pie apsardzes, jo parasti, kad notiek kādi pārkāpumi pie rimi vai vivo, viņus pat nevar atrast un sagaidīt. a piespiest kaut ko darīt, kā dreifēt lēnām pa zāli, tas vispār mission impossible. a te, re - aizturēja, izsauca, uzsāka tādu jezgu. LV ie mazs ciemats, droši vien apkopējas rads vai kaimiņš strādā apsardzē.

bet tas galigi neattaisno skuķeni. vot biežāk, tā vajadzētu aizturēt sīkos, ka pīpē, dzer, lamājas, varbūt būtu kāds efekts.

pirms 8 gadiem, 2013.10.21 20:56

Policijas ziņas