Pašvaldības policijas darbinieki glābj sievas no iereibušiem vīriem 7

Otrdien Jelgavas Pašvaldības policijas darbinieki risināja vairākus ģimenes konfliktus, informē policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce.

Pēc pulksten 16 Cepļu ielā kāda sieviete policistiem stāstīja, ka viņas vīrs, būdams alkohola reibumā, sāka lamāties septiņus gadu veca bērna klātbūtnē, draudēja ar izrēķināšanos. Policijas ierašanas brīdī iereibušais uzvedās mierīgi, bet bērns spēlējās pagalmā. Sievietei bija bail atrasties ar vīru mājās, tāpēc viņš aizvests uz atskurbtuvi, bet vēlāk vīrietim izsniegta pavēste par ierašanos policijā.

Savukārt pēc pusnakts Paula Lejiņa ielā kāds iereibušais iesitis savai sievai pa galvu un muguru. Sieviete paskaidroja, ka vīrietis pirms tam bija spēļu zālē, viņa bija aizgājusi uz izklaides vietu un saukusi mājās, ko viņš nav darījis, bet pēc atgriešanās sācis viņu grūstīt un sist. Tā kā sievietei bija fiziska rakstura pretenzijas, izsaukta Valsts policija. Iereibušais ievietots atskurbtuvē.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Resnais

Pareizi ir, cilvēks grib atlaist spēļu zālē no mūžīgās čīkstēšanas, bet sieva grib pabāzt zem tupeles, tāpēc dabon pa tāsi. Nost ar matriarhātu!

pirms 8 gadiem, 2013.09.25 13:11

slaidā

Lai tak cilvēks atlaiž tajā sū.u spēļu zālē, bet tad tādam nav vietas ģimenē.
Tā jau ir ar latvju tizlajiem bāliņiem (ne visi, protams, tādi ir, bet daudz), bērnus māk taisīt, pa reizei izdomā izveidot ģimeni, bet tālāk nesaprot, ko darīt, nezin, ka ir jāuzņemas atbildība par ģimeni, bērniem. Gribas jau turpināt uzdzīvot un naudu notriekt, nedomājot par citiem tuviniekiem. Rezultātā sieva uztur gan ģimeni, gan bērnus.
Tāpēc, Resnais, Latvijā nekad nebūs patriarhāts, jo, lai tas būtu, vīriešiem ir jābūt vīriešiem, ar māku uzturēt ģimeni, lemt svarīgus jautājumus, darboties ģimenes labā un uzņemties atbildību. Ko lai dara, ka sievietēm tas ir jāizdara un viņas arī dara.
Rakstiņā minētā sievietes vietā vajag nevis to vīrišķi ganīt, bet triekt ratā.

pirms 8 gadiem, 2013.09.26 09:57

tievais

Kad iesi kauties ar večiem, nevis ar sievu, tad varēsi atlaist, pie tam pilnas bikses.

pirms 8 gadiem, 2013.09.25 19:26

Jampāzijs no Elejas.

Nekad neesmu varējis saprast tos supermenus kas paceļ roku pret sievieti.Resnajam - kāda tur eptvai tupele???Dzīvo tad viens un nebojā prātiņu citiem!

pirms 8 gadiem, 2013.09.25 19:28

Raitis

ja virs aikamdaudz naudas zaudeja,atkariba no azartspelem ne pieka laba nenoved un alkahols,kas noarda pelekas sunas,izskatas,ka tam vecim viss dzive iet uz leju,ta ka nav ko brinities,un ja vel tadam berns ir tad ,kas izaugs no ta berna nozelojama degradacija,un diemzel tadi ir vairak jau neka 50 procentu latvijas iedzivotaji nozeljoami,bet fakts

pirms 8 gadiem, 2013.09.26 09:38

kreva

ja sit-tātad mīl. Un parasti šitie stāsti beidzas ar to, ka vecis tikko no atļurbenes mājās-sieva rāpo uz ceļiem viņam priekšā un lūdz piedošanu. Pati vēl uz bodi aizskrien pēc buteļuka, ko vecim salāpīties.

pirms 8 gadiem, 2013.09.26 10:35

Policijas ziņas