Policijā noliedz, ka Jelgavā zādzību no automašīnām kļūst vairāk 7

Šonedēļ Satiksmes un Neretas ielā apzagtas automašīnas, vēl vairākām mašīnām pilsētas centrā izsisti stikli. Lai arī novembrī jau reģistrētas vairākas zādzības no transportlīdzekļiem, policijā noliedz, ka gadījumu skaits strauji aug.

Šonedēļ logi izsisti «Volkswagen Bora» Akadēmijas ielā un «Volkswagen Golf» Stacijas ielā, informē Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Savukārt no Satiksmes ielā novietotās automašīnas «Citroen Berlingo» nozagtas mantas. Zagļi paviesojušies arī «Volkswagen Caravelle» Neretas ielā.

Lai arī zādzības no braucamajiem Jelgavas iecirknī reģistrētas arī pirmajās novembra nedēļās, I.Sietniece skaidro, ka to nav vairāk nekā parasti. Viņa gan neizslēdz, ka kāds no auto īpašniekiem nav ziņojis policijai par auto sabojāšanu vai zādzību.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

pampars

Māju pagalmi ir slikti apgasmoti , vai vispār nav agasmoti un urlakiem to vien vajag .

pirms 7 gadiem, 2013.11.20 18:24

Greex

Bet kas liedz turēt auto stāvvietā? Iedzimtais skopums?

pirms 7 gadiem, 2013.11.20 21:43

kvb

man izsita stiklu un izzaga auto, kas stāvēja tieši pretī manai mājai gandrīz zem laternas, apgaismotā vietā

pirms 7 gadiem, 2014.10.20 21:19

s

Auto ir domāts lai ar to brauktu no punkta A uz punktu B, nevis lai tajā glabātu visādas parpalas.Tās jāglabā pagrabā vai dzīvoklī..Ja zaglis neredzēs neko zogamu salonā, tad taču nelīdīs autiņā.Bet ja atstāj uz aizmugurējiem sēdekļiem jakas, somiņas, instrumentus..., grēks nepaņemt.

pirms 7 gadiem, 2013.11.20 20:29

vilmants

Piekrītu pamparam par slikti apgaismotajiem pagalmiem. Kvartāls starp Akadēmijas, Katoļu, Driksas un Lielo ielu vispār ir aizdomīgu tipiņu paradīze - pašā centrā, liela teritorija un ļoti tumšs.

Par auto novietošanu stāvvietā - pašā centrā tas nemaz nav tik viegli izdarāms. Apsargāta stāvvieta ir tikai Pilsētas pasāžā, kas jau sen ir pilna (abonementus vairs nepārdod).

Un visbeidzot par mantu atstāšanu auto - iesaku vēlreiz izlasīt rakstu, jo 2 auto tika izdarīti bojājumi neko nenozogot. Tātad vandālisms.

pirms 7 gadiem, 2013.11.21 08:51

kvb

Man ar ir izsists stikls, izsaucu laikus policiju, bet kapē mans auto nav pieminēts? Arī Jelgavā šonedēļ, pluss vēl nozagts šis tas

pirms 7 gadiem, 2014.10.20 21:18

Policijas ziņas