Raiņa ielas tirgotavā atkal izņem iepakojumus ar «vīraku» 5

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki kriminālprocesa ietvaros Raiņa ielā ēkas pagrabtelpā veica sankcionētu kratīšanu, informē policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Pārbaudes laikā atrasti un izņemti 90 iepakojumi ar «vīraku» – zaļganbrūnas krāsas sasmalcinātu, izžāvētu augu valsts izcelsmes vielu, kura nosūtīta ekspertīzei.Aizturēts 1982.gadā dzimis vīrietis.

«Policija šajā jomā turpina strādāt pastiprināti. Aicinām iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem un ziņot par iespējamām šāda veida tirdzniecības vietām,» I.Sietniece pateicas arī tiem, kas iepriekš jau ziņojuši.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

senjors

maļači, ka cīnās pret to rūpalu, redzu, ka tur tiek ieguldīts liels darbs.paldies

pirms 7 gadiem, 2013.12.20 16:58

ttt

kas tie par vārdiem ,izņem-es teiktu atsavina,konfiscē u.t.t.kā no krievu valodas -izjaļi

pirms 7 gadiem, 2013.12.21 06:01

feliks

kas tur var būt vienaldzīgi nevienaldzīgi uz momentu to tā saucamo ,tirgotavu, aizklapēt ciet uz visiem laikiem tos darboņus kuri visticamāk ir ar labu kriminālo pagātni atpakaļ cietumā ar visām iespējamām sankcijām auto mantas īpašumu konfiskācijām un tās bodeles saimniekam ja tāds ir uzlikt tādus sodus lai viņš līdz mūža beigām to atminētos jo atbrauc policisti izkrata to bodeli nu izņem kādu mazumiņu tās-zarazas- nu uzliek ,sodiņu, kādus pārdesmit latiņus bet burlakiem uz to nospļauties tirgo pat tai pašā dienā ar divkāršu sparu nu atkal atbrauc policija nu tos pat iekšā nelaiž vēl piedevām izsmej apsaukā visādiem zaimojošiem teicieniem jā žēl ka pie varas nau Hitlers pusstundas laikā jautājums tiktu atrisināts uz mūžu mūžiem durvis nobultētu pa logu iebāztu degvielas rori salaistītu tad piesmēķētu un ,nejauši, nokristu sērkociņš un miers mājās tīra lieta bez liekiem izdevumiem

pirms 7 gadiem, 2013.12.21 07:45

Šaize

Vai tiešām to indes ūķi nevar vienreiz aizklapēt?

pirms 7 gadiem, 2013.12.21 19:29

Gradusņiks

Neticu, ka nav punktu, kam skurpulozi piekasīties, lai izbeigtu šīs bodes. Tā pat kā ar georgija lentītēm - vai ceļu policijai grūti šīm izrotātajām miskastēm izdarīt padziļinātu pārbaudi - protektora biezums, aptieciņas esamība un derīguma termiņš, tas pats ar ugunsdzēšamo, avārijas trijstūris, u.t.t.,un tā kādu pusstundu - vai tas ir aizliegts? Nu jā, tad jau būs timrots klāt un īdēs, kā Jelgavā tiranizē autovadītājus (liek ievērot likumus).

pirms 7 gadiem, 2013.12.23 13:10

Policijas ziņas