Raizējas par bez uzraudzības atstātu suni 5

Ceturtdien kāds jelgavnieks no Sprīdīšu ielas Pašvaldības policijai ziņojis par blakus mājā bez uzraudzības atstātu suni.

Vīrietis policistiem pastāstīja, ka kaimiņi pirms nedēļas izvākušies, bet mājas pagalmā atstājuši piesietu vācu aitu sugas suni. 

Policisti notikuma vietā konstatēja, ka suns ir vecs, bet normālas miesas būves, pie viņa būdas atradās arī trauks ar ēdienu un ūdeni. Suņa saimniece telefoniski paskaidroja, ka dzīvnieks tiek regulāri dzirdīts un barots, informē Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce.

Dzīvnieka īpašniece apsolīja, ka nākamās nedēļas vidū suns tiks aizvests pie viņas māsas.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Kaimiņiene

Sunīti sauc Lācis. Viss ar viņu ir ok. Saimnieks laiku pa laikam atbrauc un pabaro viņu, arī kaimiņi baro. Sunītim jau ir 15 gadi. Mīļš sunītis. Tikai pakurls , nedzird vairs gandrīz.

pirms 8 gadiem, 2013.10.18 12:35

Nu ja

Tāpēc, ka vecs un pakurls, viņš jāatstāj viens, piesiets un bez apmīļošanas. Sen zināms, ka kaķis pierod pie mājas, bet suns - pie saimnieka. Ceru, ka suņa saimniecei vecumdienas būs līdzīgas - piesieta, viena, vientuļa..

pirms 8 gadiem, 2013.10.18 13:27

Kaimiņiene pari ielai!

Suns atrodas tā kā izgaztuvē! Nu jau atapies, tas tiesa, saimnieki reti atbaruc pabarot sunuku labi ja 1 vai 2 reizes nedela, sunukam būdā slapjas netiras lupatas, veders iekritis no neesanas un knapi turas uz kajinam. Tagad jau sāk atiet un labak izskatities - jo pabarojam ari! Cerējam ka vismaz ka sunuku aizvedis uz patversmi, jo tur kur vins paslaik atrodas ir drausmigi apstakli - tā ka miskastē!

pirms 8 gadiem, 2013.10.18 13:49

kaimins pa labi

sunits sak atkopties ! paldies kaiminienei pari ielai !!!! jo sunuka saimnieki ir DEBILA ; dzivnieku izcelsmes DZIVNIEKI PASI !!....... Ceriba uz labako

pirms 8 gadiem, 2013.10.18 16:40

kaimins pa labi

sunits sak atkopties ! paldies kaiminienei pari ielai !!!! jo sunuka saimnieki ir DEBILA ; dzivnieku izcelsmes DZIVNIEKI PASI !!....... Ceriba uz labako

pirms 8 gadiem, 2013.10.18 16:41

Policijas ziņas