Slimnīcā tikuši vēl divi surogātalkohola upuri; viena sieviete mirusi 13

Pirmdienas vakarā Jelgavas slimnīcā nogādāti vēl divi jelgavnieki, kas bija saindējušies ar nelegālo alkoholu. Viens no pacientiem – 1973.gadā dzimusi sieviete – mirusi īsu brīdi pēc ievietošanas ārstniecības iestādē.

Slimnīcā turpina ārstēties 1982.gadā dzimis vīrietis, informē slimnīcas vadītāja vietniece Solveiga Ābola. «Viņa stāvoklis ir apmierinošs,» skaidro ārste, piebilstot, ka šāda situācija bija paredzama, jo «točku» klientu noteikti ir vairāk nekā jau zināmie upuri. 

Ārstniecības iestādē turpina ārstēties arī iepriekš ievietotais vīrietis.

Bauskas slimnīcas vadītājs Uģis Zeltiņš informē, ka Bauskā surogātalkohola upuru pašlaik nav. «Bet par situāciju esam brīdināti,» piebilst U.Zeltiņš. Jāatgādina, ka policija neizslēdz, ka bīstamais šķidrums varētu būt nonācis arī citās pilsētās Zemgalē.

Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece atgādina, ka pēc nelegālā alkohola lietošanas kopā miruši jau seši cilvēki – piecas sievietes un viens vīrietis.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Tas pats Jānis

Šis, šķiet, ir vienīgais veids kā apkarot "točkas" - ja nebūs alkāni, kas pērk to džindžu, tad nebūs, kas tirgo. Žēl, protams, mirušos, bet jāatzīst, ka sabiedrībai bez tiem ir nedaudz vieglāk.
Pārējiem, kas vēl nav smadzenes nodzēruši un pārsēdušies uz to surogātu - lai jums būtu mācība!

pirms 8 gadiem, 2013.10.15 10:49

laila

Kazarmas ielā tagad būs uzlabots apgaismojums, lai vieglāk būtu sameklēt "točkas" gan klientiem, gan policijai.

pirms 8 gadiem, 2013.10.15 11:07

Padoms

Doties ārkārtes komandējumā vai izņemt slimības lapu.

pirms 8 gadiem, 2013.10.15 11:26

monvīds

nu žūpas jau nau nekādi nodokļu maksātāji bet cilvēki vien ir taisni ,brīnumi, ka iestādes proti pašvaldības policija rādas vairāk rūpējas pa dienesta auto jauno modeļu iegādi nevis pa tā saukto točku likvidēšanu kaut kāda ,aizdomīga, ieintresētība točku esamībai pilsētā komunistu valdīšanas laikā točkas pilsētā bij labi ja piecas sešas tagad uz vienas ielas ir piecas septiņas kā arī tirgū ne soli nepaiet nedzirdot jau tik ierasto saucienu-sigaretki spirtik nenado-

pirms 8 gadiem, 2013.10.15 11:38

brālēns Tas

tapēc jau iepērk mašīnas, ka iekasē naudiņu no točkām, uztur policijas darbiniekus, lai tie nenomirst badā. visi viņi ir korumpēti nevienam nevar ticēt. likvidēs točkas kas tad sponsorēs mūsu policiju

pirms 8 gadiem, 2013.10.15 18:36

Nu, jā ...

Tad, kad brašie Jelgavas Pašvaldības policijas darbinieki uz gājēju tilta noķer kādu ar atvērtu alus pudeli un sastāda protokolu, tad nu gan, ... , tad jā, labi padarīta darba sajūta pārņem visus - no ierindnieka līdz priekšniekam ieskaitot. Raksts avīzē, piemaksa, goda raksts svētkos. Kad beidzot pensionētie onkuļi - vadītāji sapratīs, ka PP uzdevums ir gādāt un rūpēties par VISU pilsētnieku drošību un strādāt ne jau priekš rakstiņa avīzē !!!

pirms 8 gadiem, 2013.10.15 12:03

RRR

Piekrītu Tev. Interesanti tas, kad uzreiz pēc saindēšanās gadījumiem policija momentā izkratīja visas točkas un aizturēja iespējamos targašus.
Jautājums: Ja jau policija zināja, kur atrodās točkas, tad kāpēc tās jau sen tās nebija likvidētas????

pirms 8 gadiem, 2013.10.15 14:06

Infūzijs

PP auto ir dota mutiska pavēle, "Šodien pārvietoties pa pilsētu perodiski ieslēdzot sirēnu".
- Mēs strādājam, kontrolējam situāciju...

pirms 8 gadiem, 2013.10.15 13:36

Interesanti,

- vai Andris Rāviņš zin par Jelgavā notikušo ?

pirms 8 gadiem, 2013.10.15 14:15

Smurfs

Vai tad kādu uz točku ar varu aizvilka?Paši aizgāja un paši nopirka nāvi par lētu naudu.Tāda nu bija viņu izvēle.

pirms 8 gadiem, 2013.10.15 14:34

nemediķe

Tad, velns, kas tā par traku indi, ka pat slimnīcā neko nevar darīt!

pirms 8 gadiem, 2013.10.15 15:06

Nu, jā ...

Runa ir par prioritātēm un darba organizāciju. Neapšaubu, ka zemāk citētā policijas ziņa ir būtiska un varbūt kādam ar kapuci galvā ejošam var izglābt arī dzīvību. Protams, ja resursu pietiek gan alus pudeļu un dzelzceļa staigātāju tvarstīšanai, tantuku dzenāšanai par nenotīrītu sniegu uz ietves un karogu neizkāršanu un vēl plāksteru līmēšanai, un nopietnu apdraudējumu novēršanai, tad uz priekšu .... , bet kaut kā neizskatās, nu vismaz nav dzirdēts !!! Pagaidām tiek afišēti administratīvā pārkāpuma protokoli faktiski par neko .... nu būtu viņus mutiski brīdinājuši ,,, nu jā, bet tad jau nebūtu tik nozīmīgā protokola:):):) Jums, pašiem, kauns nav par TĀDIEM panākumiem ???

"Pulksten 7.50 apturēts 1995.gadā dzimušais, kas gāja pār sliedēm, bet nedaudz vēlāk – pulksten 8.10 – 1955.gadā dzimis vīrietis.
Abiem sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli."

pirms 8 gadiem, 2013.10.15 15:10

Fufels

tas viss ir fufels - nomira tagad 6 cilvēki ,,,lūdzu šādas ziņas: cik cilvēki ikdienā mirst no LEGĀLĀ alkohola lietošanas?

> cik ikdienā tiek ievietoti slimnīcās, trako namos,
> cik cilvēkiem ikdienā ir vajadzīga otkačka?
> cik LEGĀLĀ alkohola ietekmē tiek izdarīti noziegumi ?
no kurienes rodas kontrabandas spirts - gadiem šī kontrabandas spirta cena ir nemainīga- sekojoši darbojas ja ne krāns, tad riktīga truba ....Kur ir visi sābi, ***ābi, drošības, ekonomiskās policijas, pretizlūkošanas- visi - kurli un akli...?????

pirms 8 gadiem, 2013.10.15 16:11

Policijas ziņas